Wild Rose

Wild Rose v prodeji i v ČR

17. srpna 2011 v 23:00 | Aduš

Určitě už to všichni, nebo alespoň většina z vás ví či už má vlastním nosem vyzkoušené - třetí Avrilin parfém "Wild Rose" si již můžete koupit v drogeriích a parfumeriích po celé ČR! Já se byla jen tak ze zvědavosti v jedné dneska podívat (drogerie DM) a..voilá! Prozatím měli jen dvě "velikosti" - 15 ml za 480 kč a 50 ml za 980 kč. Já teda ještě mám jak Black Star tak Forbidden Rose, takže si s koupí Wild Rose počkám až na Vánoce.
Pro ty z vás, kteří ještě neměli možnost k vůni přičichnout mohu říct pouze to, že voní úžasně, je to taková slabší cukrová vata, takže ano, je sice sladká, ale tak jemně a žensky a pokud Avril chtěla vytvořit perfektní protiklad k Forbidden Rose, s Wild Rose se jí to povedlo! Chválím a těším se, až si ji koupím :).

Making of Commercial - shoot - 30/11/2010

9. srpna 2011 v 13:25 | Aduš
Prozatím jen dvě fotky z natáčení reklamy pro Wild Rose.

imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dare To Discover More...

9. srpna 2011 v 13:23 | Aduš
..the third fragrance by Avril Lavigne. Ano, to je slogan, který zazní na konci reklamy na vůni Wild Rose, již třetí od naší oblíbené zpěvačky. Navazuje na Forbidden Rose, proto téměř stejný flakón, stejná hudba v reklamě, jen narozdíl od divoké a tajemné Forbidden Rose je tahle mnohem ženštější a romantičtější. Reklama je úžasná!

Wild Rose - Products

8. července 2011 v 20:33 | Aduš
Známe už i krabičku k Wild Rose. Trošku zklamání .. :(. Je stejná jako Forbidden Rose, jen ve světlém.


imagebam.com imagebam.com

Wild Rose - Photoshoot

8. července 2011 v 20:29 | Aduš
Konečně! První oficiální fotka k nově připravované Oficiální photoshoot pro vůni Wild Rose, která bude dostupná již v srpnu :).

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama