Recenze

Něco o předkapele (muzikus.cz)

19. června 2009 v 16:33 | Aduš
Před Avril Lavigne zahrají broumovští Imodium

2.7.2008 | Autor: redakce


Avril Lavigne
Avril Lavigne (foto: Sony BMG)

Přesně za týden se do České republiky vrátí populární kanadská zpěvačka Avril Lavigne, aby na svém koncertu v pražské O2 Areně představila své třetí album The Best Damn Thing, které vydala v loňském roce. Role předskokanů se na koncertu zhostí domácí kapela Imodium.

Recenze iPunk.cz

19. června 2009 v 16:10 | Aduš

Avril Lavigne splatila Praze dluh i s úroky

09.07.08, 23:23

avril-live-tbdt.jpg
Řeknu vám, že takhle rozmanité publikum jsem na koncertě už dlouho neviděl. Od houfů desetiletých holek po občasné čtyřicátníky, kteří ne vždy dělali jenom dohled, jak by se mohlo zdát, přičemž zbytek fanoušků - s logickou převahou náctiletých - se věkově vlezl tak nějak mezi. Všichni tito lidé se sešli v úterý večer ve famózní pražské O2 aréně, aby na vlastní kůži zažili The Best Damn Tour kanaďanky Avril Lavigne.

Oficiální zpráva (o2extra.cz)

19. června 2009 v 15:53 | Aduš

Avril Lavigne vystoupila v O2 areně, v Česku podruhé

10.7.2008
I na tomto koncertu měli možnost zákazníci O2 se setkat a pozdravit s Avril Lavigne před začátkem jejího koncertu.
Téměř 10 000 fanoušků v O2 areně mělo možnost zažít typickou americkou poprockovou show. Nabízelo se srovnání s Ewou Farnou, která umí asi lépe zpívat, na druhou stranu Avril Lavigne působila ve své vokální neotesanosti docela přirozeně. Ryčnější styl jí vyhovoval, protože si mohla spoustu písní odhulákat a fanouškům dala pocit, že je holka odvedle, která si jde za svým. V písních asistovali tanečníci a tanečnice, aby bylo více pastvy pro oči, nad scénou plála jedna velká a dvě menší projekční plochy, koncert byl zajímavě rámován písněmi Girlfriend a Boyfriend. Zpěvačka vystřídala kytaru, klávesy i bubny, i když to bylo spíš na efekt. Kanadská princezna Avril Lavigne se stala díky oceněním pro nejlepšího interpreta a za nejlepší píseň hvězdou vyhlašování MTV Europe Music Awards 2007 v Mnichově.

Zpráva před koncertem (musicserver.cz)

19. června 2009 v 15:35 | Aduš

Avril Lavigne
© avrillavigne.com
Avril Lavigne (MySpace.com) se vrací do České republiky v rámci svého evropského turné představit své aktuální album "The Best Damn Thing". V Sazka Areně se Avril představí 8. července 2008. "Už se nemohu dočkat, až budu opět na turné. Největší zážitek je pro mne koncertování před fanoušky, kdy cítím, že energie proudí z obou stran," říká Avril.

 
 

Reklama