Hot News

Avril Lavigne Foundation aukce

7. září 2011 v 21:19 | Aduš

Způsobů, jak získat peníze pro nadaci je mnoho. Avril se ale podařilo vymyslet jeden velice originální. Rozhodla se "prodat" speciální lísky pro její vystoupení v Paříži (17/09/2011) a v Londýně (22/09/2011), které zahrnují 2 vstupenky na koncert, 2 lístky do zákulisí, šanci na speciální meet and greet s Avril, 2 podepsané fotografie a možnost zazpívat si s Av přímo na pódiu. A daří se. Za lístek v Paříži je nabízena částka 930 dolarů a v londýně 850 dolarů, což je dost. Tak uvidíme, jaká bude konečná částka. Veškerý výdělek z akuce pak půjde na potřeby Avril Lavigne Foundation.

ZDE se můžete podívat přímo na průběh aukce
ZDE je originální plakát, kde jsou všechny potřebné informace

Konečně je znám režisér a hostující hvězda klipu Wish You Were Here

4. září 2011 v 20:41 | Aduš

Protože již v pátek výjde Avrilin v pořadí třetí klip z alba Goodbye Lullaby, Wish You Were Here, bylo by dobré vědět alespoň to, kdo klip režíroval ne? Tak tedy: režisérem je v hudebním světě docela známý a především vyhlášený Marc Webb, který už stojí za klipy Green Day, Maroon5 nebo Reginy Spektor a dokonce má na svém kontě i film (500) Days of Summer ((500) dní léta). No a ta slibovaná hostující hvězda? Tou bude model David Sciola, který pózoval pro takové značky jako Giorgio Armani nebo L´Oreal a hostoval už v klipech například od Nicky Minaj a Davida Guetty. Rozhodně tedy je na co se těšit.
Dávám sem fotku Davida Scioly, ať se můžem pokochat tím, co už za pár dní uvidíme. No a...pohled to není špatný ne?

imagebam.com

Avril na Cirque du Soleil

24. srpna 2011 v 20:57 | Aduš

Po svatbě Brodyho sestry, Kim Kardashian a jejího nyní už manžela, Krise Humphriese, se Avril a Brody v Las Vegas zdrželi. Zaprvé tady Avril propaguje svou značku Abbey Dawn a zadruhé..Las Vegas je přece jen město, které "nikdy nespí". A tak se Avril, Brody a ještě jejich sedm blízkých přátel rozhodlo jít na světově uznávaný cirkus - Cirque du Soleil. Šlo se na večerní show (od půl osmé) a podle svědků se všichni velmi dobře bavili - s popcornem v ruce :). Avril také zaujala některé z artistů, kteří se z ní pak marně pokoušeli dostat číslo. A pak, řekla bych, se objevil Brody a artisté měli po legraci :D.


imagebam.com

Oficiální vydání klipu "Wish You Were Here"

23. srpna 2011 v 22:10 | Aduš

Už víme, že třetím singlem z Goodbye Lullaby bude píseň "Wish You Were Here". Nyní už také víme přesné datum vydání klipu: Je to 9 září 2011 (oficiálně na Vevu). Taky už se tak nemůžete dočkat? :)

Popřejme Avril k narozeninám :)

18. srpna 2011 v 21:44 | Aduš

Ano, je to tak, už je třeba vymýšlet dárek, protože naše milovaná a oblíbená zpěvačka bude mít již krásných 27 roků (konkrétně 27.9.). A k takové příležitosti, to už chce něco pořádného i od fanoušků ne? Jedno z mých milých sb a taky kamarádku a osobu, které si vážím, Terku (www.aavrilkaa.blog.cz) ještě s její kamarádkou Pixie (www.avril-core.blog.cz) napadlo, že bychom udělali takový "fanouškovský" dárek.
A jak na to? Stačí, když na mail aavrilkaa.blog.cz@email.cz pošlete jakoukoli fotku s popisem "Happy B-day Avril", podle autorek se nekladou žádné meze, pouze text musí být anglicky. Více informací se dočtete ZDE.
Doufám, že holky nebudou naštvané, jen mi to příjde jako úžasný nápad a myslím, že je fajn šířit ho dál :)
Tak fanoušci..dotoho!! :D

Abbey Dawn v Las Vegas

18. srpna 2011 v 12:02 | Aduš

Módní značka Avril, Abbey Dawn, už má jméno ve světě. Fanoušci ji zbožňují a kritika chválí. Není proto divu, že značka nejvíce sexy kanaďanky na světě nyní bude představena v Las Vegas, konkrétně v rámci Industry Night Party v Pure Nightclubu, který je součástí komplexu Caesar´s Palace Casino & Resort. Celá přehlídka proběhne 23/08/2011. Avril zde představí kolekci jaro/léto 2012.

Majors & Minors

30. července 2011 v 21:26 | Aduš


Avril oficiálně potvrdila svou účast v reality show Majors & Minors, která hledá talentované hudebníky a jako hlavní cenu jim zařídí nahrávací smlouvu a tour po americe. Celá show začne 23 září a celebrity jako Adam Lambert, Avril Lavigne, Colbie Caillat a Claude Kelly budou dělat soutěžícím tzv. mentory, to znamená, že jim budou pomáhat v soutěži uspět. Kromě těchto celebrit svou účast potvrdili takéBrandy, Leona Lewis, Jordin Sparks, Sean Kingston, Mike Posner nebo Ryan Tedder z One Republic. Tvůrce celé soutěže je Evan "Kidd" Bogart, který napsal písně například pro Rihannu nebo Beyonce, TV producent Timothy Scott Bogart a Gary A. Randall. Soutěž je produkována Broadwalk Entertainment Group, která spolupracuje se Sony RCA/Jive a BMI.

Vybraní soutěžící:
Austin Crute, 15; Cameron DeFaria, 13; Nia Holloway, 15; Grace Jeanette, 10; Emily Kocontes, 16; Kennedy Noel, 13; Sabrina Lentini, 13; Josh Metzler, 15; Brandon Michael, 11; Hailey Dibiasi, 14; Ashley Nicole Greene, 10; a Michael Woodard, 13.

Jay Leno se dnes nekoná!

13. července 2011 v 22:09 | Aduš

Na poslední chvíli zrušila Avril své vystoupení v Tonigh Show Jaye Lena, aby mohla zazpívat v oblíbené soutěži "America's Got Talent", tedy v obdobě našeho "Československo má talent". Zazpívá zde dva singly z Goodbye Lullaby: "Smile" a "What The Hell". Do Tonight Show příjde místo Av zpěvák David Cook.

Avril umí hospodařit s pěnězi

13. července 2011 v 22:02 | Aduš

I přesto, že Avril má na svém kontě několik milionů a může si dovolit prakticky cokoli, zachází s pěnězi velmi opatrně a zodpovědně. Jak sama říká, pravidelně si kontroluje výpisy z účtu a taky velmi pečlivě vybírá, které bance své peníze svěří. "Je velmi důležité být si vědom svých finančních prostředků a zajisti, aby lidé, kteří je spravují dělali svou práci správně", tvrdí Avril. Jak ale sama dodává, lidem, kterým své peníze svěřila naprosto věří: "Jsem si jimi jista už od doby, kdy jsem začla svou kariéru", tedy od svých 16 let má stejnou banku a ví, kdo její peníze spravuje.

Třetím singlem z Goodbye Lullaby bude...

13. července 2011 v 21:53 | Aduš

Wish You Were Here! Avril to potvrdila při telefonickém rozhovoru se stanicí Capricho (brazilské rádio), který poskytla během návštěvy v Berlíně. Mimo to také prozradila, že si fanoušci v Brazílii budou moct již zanedlouho kupovat Abbey Dawn přímo z tamních obchodů a že páté album výjde dříve, než by si kdo představoval. Hurá :)

Zmatek kolem údajně nevydaných písní

13. července 2011 v 21:44 | Aduš

Už je to více než čtyři měsíce od vydání Goodbye Lullaby, ale fanoušci Avril jsou v šoku až teď. Na internet se dostaly čtyři skladby, které měly být údajně součástí Goodbye Lullaby, nicméně do alba zahrnuty nebyly. Jsou to "Wont Let You Go", "Gone", "Complete Me" a "Candy". Instrumentální útržky si na internetu poslechnout můžete, z "Wont Let You Go" si dokonce můžete pustit útržek i s Avriliným zpěvem. Byly zde dohady, že písně do světa pustila poslečnost Sony Music kvůli nesohdám s Avril. Sama Avril i Sony však tuto skutečnost popřeli. Nyní se vyrojila další spekulace a to taková, že by se snad tyto písně měly objevit na novém, již pátém albu, které by mělo být hotové zanedlouho, tudíž by fanoušci nemsueli čekat tři roky jako u předchozího alba. Tak uvidíme, jak to všechno nakonec dopadne :).

POSLECH (instrumentální):

Wont Let You Go:

Abbey Dawn po celé Evropě!

8. července 2011 v 21:47 | Aduš
Podle zprávy na Avriliném Twitteru se bude její módní značka Abbey Dawn rozšiřovat do celé Evropy. To vše díky přehlídce Bread and Butter, která probíhá v Berlíně a evidentně obchodníci z celé Evropy byly návrhy mladé kanaďanky natolik unešení, že se rozhodli Abbey Dawn zařadit do svého sortimentu. Na tuto značku tedy můžete již zanedlouho narazit například ve Španělsku, Portugalsku, Irsku, Francii, Polsku nebo Německu. O dovozu do ČR se zatím neuvažuje, tudíž pro nás zůstává nejbližší alternativou Německo nebo Polsko. Také severské země zatím nemají ohlášenou dodávku Abbey Dawn do svých obchodů.

Abbey Dawn bude představena v Berlíně

3. července 2011 v 16:29 | Aduš


Ve dnech 6.-8.7. 2011 se v Berlíně, v prostorách letiště Tempelhof, bude konat módní přehlídka, na které se mimo jiných světoznámých značek představí i Avril se svou kolekcí Abbey Dawn. Tato výstava ponese název Salon International Bread & Butter,ale bohužel účastnit se jí mohou pouze módní profesionálové (návrháři, modelky a modelové, odborníci na make-up a účesy atd.) a novináři. Tak doufejme, že nám, obyčejným lidem, budou poskytnuty alespoň fotky.

Třetí parfém - Wild Rose

27. června 2011 v 17:01 | Aduš

A je to tady! Je vidět, že to, co Avril slíbí taky skutečně dodrží. Naposledy slíbila další parfém do své sbírky a voilá..parfém je hotov. Navazuje na již dva úspěšné parfémy Black Star (2009) a Forbidden Rose (2010). Pokud se chcete dozvědět více, stačí kliknout na celý článek.

Členové AvrilBandaids.com si udělali výlet za Avril

26. června 2011 v 23:28 | Aduš
Je to již po několikáté, kdy se lidi z oficiálního Avrilina fóra, www.avrilbandaids.com, potkali se samotnou Avril. Tentokrát to bylo u příležitosti předávání cen Much Music Video Awards. Tito nadšenci z celé Ameriky se prostě sbalili a jeli na malý výlet do Kanady. Všichni to popisují jako neuvěřitelný zážitek, kdy se setkali nejen s Avril, ale například i s Lady Gagou, která se s nimi ochotně vyfotila a taky jim vysekla poklonu, jací jsou správní fanoušci. No a když už byli v Kanadě, tak toho využili a zajeli si i do Bellevile v Ontariu a tam do vesničky Napanee, odkud Avril pochází. Zašli si i do restaurace La Pizzeria, kde si dali Avrilino nejoblíbenější jídlo - pizzu z olivami. No a pak se prošli po Abbey Dawn Road. Nezáviděli byste jim to? Já teda jo, hrozně, protože mě štve, že v té Americe je daleko více možností, jak se s Av potkat a české agentury nejsou ani schopny zařídit nám tady její koncert :((. Tak se můžem alespoň pokochat fotkama, které bandaideři nafotili a jedním fan videem :)).


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Black Star Tour 2011 - No Czech Republic?

29. května 2011 v 14:02 | Aduš

Díky zprávě na blogu mého SB av-tia jsem se dozvěděla, že portál Live Nation, který zařizuje v ČR koncerty zahraničních hvězd, zveřejnil na FaceBooku toto: "Avril Lavigne byla v Čr už 2x. Letos nechystáme"!!! Co to? Proč, když je spousta hvězd, které zde byli už 5x a více a stále jsou pozývány.
Takže..jestli chcete The Black Star Tour i u nás, je několik možností: Za 1. napsat email na Live Nation ( info@livenation.cz) a nebo se přidat do skupiny na FaceBooku a dát "Like"
Já teda Avril do ČR chci a nechápu, proč ji tady nechtějí poslat..tak do toho fanoušci..už jsme zvládli i těžší věci!!!

Proč se Avril nezúčastnila Young Hollywood Artist Award 2011?

25. května 2011 v 17:23 | Aduš
Podle pořadatelů YHAA 2011 byla Avril hospitalizována s v nemocnici v L.A., protože prý dostala nějaký agresivní vir chřipky. Podle svědků ale žádná Avril Lavigne v nemocnici nebyla. A nakonec polská fanouškouvská stránka zveřejnila toto: To, že se kanaďanka Avril Lavigne nezúčastnila YHAA 2011 (20.05.) nebylo kvůli hospitalizaci, ta měla sloužit pouze jako zástěrka pro pravý důvod. Tím jsou údajně zpěvaččiny problémy v rodině. I přesto, že Avril vyhrála cenu "Umělec roku", sama si ji nevyzvedla. Cenu pro ni přejal Shaun White. Cena by měla být Avril v nejbližších dnech dodána. Dále polská fan stránka uvádí toto: "Manažeři vydali prohlášení o incidentu. V současné době Avril čelí rodinné nouzi".
Takže k ceně Avril dodatečně gratuluji a přeji, aby se problémy co nejdříve vyřešily :)

Much Music Video Awards 2011

17. května 2011 v 21:21 | Aduš

Kanadská obdoba Grammy, Much Music Video Awards vypukne 19.6. ve 21.00. A na koho se můžete těšit? Bude zde Lady Gaga, Bruno Mars, Black Keys, speciální host Selena Gomez a samozřejmě rodilá kanaďanka Avril Lavigne. Avril už s MMVA má své zkušenosti od roku 2002, tedy od vydání prvního alba Let Go. A po vydání každého svého alba se pak na MMVA pravidelně objevovala. Vydání Goodbye Lullaby proto nebude vyjímkou a tak se můžeme těšit na vystoupení jedné z nejvlivnějších celebrit současnosti.

Na této stránce se dozvíte více a myslím, že je zde i možnost sledovat MMVA online.

Nový předskokan - Eduardo Fresco

15. května 2011 v 13:57 | Aduš
Nový Avrilin předskokan pro The Black Star Tour se jmenuje Eduardo Fresco. Je to nový objev z Latinské Ameriky, který v sobě mísí prvky Enriqueho Iglesiase a Rickyho Martina. Zatím není známo, proč si Avril vybrala zrovna jeho. Já sem dávám nejnovější klip tohoto hnědookého slaďouše "The Way I Fiesta".

The Black Star Tour

26. dubna 2011 v 20:09 | Aduš
Už máme potvrzených několik dat na The Black Star Tour. A která to jsou? Prozatím převážně v Asii, dále je neplánovaná Austrálie a Brazílie, ale kdy, to se zatím neví.

May 5 - Seoul, Korea
May 7 - Hong Kong, China
May 9 - Singapore
May 11 - Jakarta, Indonesia
May 16 - Fukuoka, Japan
May 17 - Osaka, Japan
May 21 - Saitama, Japan
May 22 - Saitama, Japan
May 24 - Nagoya, Japan
Australia - Coming Soon!

Pokud kliknete na dané datum a zemi, zobrazí se vám informace o koncertu
 
 

Reklama