Designs

Nový design

17. března 2011 v 18:53 | Aduš
A máme tady nový dess blogu. Nepovažuju ho za špatný i když vím, že mi na některých místech nesedí. Je složitější než ten předcházející, ale myslím, že už to chtělo změnu :))). No však posuďte sami :)).


imagebam.com

Nový design blogu

3. července 2010 v 18:00 | Aduš
avrilkaloveforever.blog.cz
Konečně jsem udělala nový design! Ten zelený už mi, mírně řečeno, lezl na mozek :D. Doufám, že se vám líbí :D

Nový design

27. února 2010 v 20:30 | Aduš
Ano ano! Jelikož zima se chýlý ke konci - podle kalendáře - podle počasí již máme jaro v plném proudu, rozhodla jsem se udělat nový design. Je na motivy Alice a celý laděný do tmava. Chtělo to změnu po celé té modré. Tak co říkáte?

Nový design

12. prosince 2009 v 17:31 | Aduš
Je tady zima (a to doslova, u nás dnes poprvé sněží :D) a tak to chtělo i nový design! Mě se celkem líbí, ale hodnocení nechám na vás, návštěvnících blogu..

Avrilkaloveforever.blog.cz změnilo design

3. října 2009 v 14:32 | Aduš
Ano! Opět změna designu. Ok, jsou i o hodně lepší věci na světě,ale s tímhle jsem celkem spokojená. Co vy?? Jak se vám líbí??

Nový Desing - Avril Rocks!

24. srpna 2009 v 15:41 | Aduš
Jak jste si mohli všimnout, změnila jsem desing blogu - po dlouhé době. Bohužel nemám tolik času, abych měnila desingy co týden nebo podobně. Ale s tímhle jsem celkem spokojená. Rozhodně se mi líbí víc, než ten předešlý - co říkáte?

New Des

11. června 2009 v 17:40 | Aduš
Udělala jsem new desing. Samozřejmě, není to ještě práce profesionála, protože je to první desing, který jsem dělala tak, aby okraje stránky navazovaly na záhlaví. Takže mírné nedostatky omluvte. Jinak se mi docela líbí. Myslím, že už to chtělo. No a protože je léto, tak jsem zvolila svěží červenou barvu (taky proto, že miluju jahody a meloun xD)
 
 

Reklama