Prosinec 2010

PF 2011

31. prosince 2010 v 17:58 | Aduš |  Diary
avrilkaloveforever.blog.cz
A je to tady! Rok se s rokem sešel a dnes se opět každý loučí s tím starým (po svém, samozřejmě :D). Já jdu zachvíli ke kamarádce, takže jen tak rychle. Přeju vám všem krásný nový rok plný nových a hezkých zážitků nejen v oblasti Avril :D. Hlavně všechno řešit s úsměvem. Když už nic, naštvete ty bručounky a to za to stojí ne? :D Pro má SB - jsem ráda, že vás mám, jste úžasná a jste nejlepší SB, jaká můžu mít! Děkuju. V dalším roce se i nadále budu snažit věnovat blogu, věnovat se vám a taky experimentovat a měnit. Jednu změnu už jsem udělala. Zrušila jsem fotku měsíce, módní policii a oblíbené foto. Proč? Vlastně ani nevím, k čemu to je a už mě to moc nebavilo :DD. Snad to pochopíte.
So...HAPPY NEW YEAR ALL OF YOU!!!

Vyhrávejte s Abbey Dawn!

31. prosince 2010 v 17:16 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Avril nám připravila speciální novoroční soutěž na A-D webu (www.abbeydawn.com). Stačí, když najedete na horní lištu, kde je info o nové soutěži, ve které můžete vyhrát buďto podepsané tričko z kolekce What the Hell nebo poukaz na nákup Abbey Dawn věcí v hodnotě 150 dolarů. Stačí poslat své foto, na které máte COKOLI z Abbey Dawn od roku 2008 ( tedy od začátku kolekce) až po teď. Může to být tričko, hodinky, šperky, plavky, cokoli. Tak jestli máte kuráž, jen do toho!

What the Hell od 1.1.2011 ke stažení na FaceBooku - ZDARMA!!

31. prosince 2010 v 17:05 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Ano, je to tak! Společnost RCA to potvrdila na svém Twitteru. Od 1.1. nového roku tedy můžete stahovat první Avrilin singl ze čtvrtého alba, What the Hell, ZDARMA na Facebooku (www.facebook.com/avrillavigne). Kdo se těší? :DDD

Recenze časopisu Rolling Stone na singl What the Hell

31. prosince 2010 v 16:58 | Aduš |  Rozhovory,články
avrilkaloveforever.blog.cz
Avril Lavigne, drzá představitelka popu, jízlivá a vrčící jako punková panenka kewpie s Tourettem, je přes některé ty lepivě sladké melodie hitem Billboardových hitparád. "What the Hell" je Avril v kostce: spoluautor je Max Martin, píseň je vlastně hymna o hodné holce, která jde na šílenou party, zůstane dlouho venku, mění kluky a vyžaduje psychologickou pomstu. Píseň začíná vzdorně ("všechno co chci je se prostě flákat kolem") a rychle se mění na nemravnou: "Hraju si s tvou hlavou/ Když si hraju s tebou v posteli." ( Upřímně, ten kluk musel být pěkně vydováděný.) Hudba je jednoduše Avrilino nejchytlavější místo lemované garážovým rockem, který přechází ve zpěvný refrén. Je to vlastně strychnin (přírodní alkaloid pozn.př.) obalený žvýkačkou.

Tak co na to říkáte? Já nevím, co si o tom mám myslet. Je to takové..nemastné neslané. Uvidíme, až si píseň poslechnem. Jinak magazín Rolling Stone dal What the Hell 3 a 1/2 hvězdičky z pěti. Což si myslím, že není špatné.

avrilkaloveforever.blog.cz


Avril se nemůže dočkat svého vystoupení se singlem What the Hell!

31. prosince 2010 v 16:05 | Aduš |  Videa
V dalších třech krátkých videích můžeme Avril vidět doslova natěšenou na své dnešní vystoupení v show Dicka Clarka, kde bude zpívat svůj první singl z nového alba, What the Hell. Myslím, že stejně jako Avril jsme i všichni my, fanoušci, napjatí, jaká ta píseň vlastně bude :D.Krátce z natáčení What the Hell

31. prosince 2010 v 13:24 | Aduš |  Videa
Máme tady jen pár vteřinové video z natáčení klipu k What the Hell. Jen doufám, že se časem objrví delší (mnohem delší) making of :D.


LAX Airport - 27/12/2010

31. prosince 2010 v 13:20 | Aduš |  Paparazzi 10
Letošní Vánoce jsou pro Avril ve znamení cestování. Už letěla do Kanady, pak zpět do Los Angeles a na těchto fotkách se údajně chystali s Brodym na Hawaii, pěkně si novoročně zasurfovat. To bych taky brala :D.

avrilkaloveforever.blog.cz

Kardashian´s Christmas Party (Los Angeles) - 24/12/2010

31. prosince 2010 v 13:17 | Aduš |  Paparazzi 10
Pár dní po svém příjezdu do Los Angeles slavili Avril a Brody Vánoce s Brodyho rodinou - konkrétně u sester Kardashianových. Avril ale proti sestrám vypadá úchvatně a přirozeně! Moc jí to slušelo.
avrilkaloveforever.blog.cz

Joyeux Noël tous le monde!

23. prosince 2010 v 15:58 | Aduš |  Diary
avrilkaloveforever.blog.cz
Konečně! Nejkrásnější den v roce za dveřmi! Já už ho teda mám v bytě, protože Štědrý den slavíme dneska. Proč? Taťka je hasič a zítra je v práci. Nic příjemného,  ale co se dá dělat. No každopádně teď přes svátky nevím ,kdy se tady objevím. Ale to si myslím, že více lidí :D. Já vám hlavně chci za blog i za mně popřát krásné Vánoce, bohatého ježíška a splnění všech tajných přání, která se třeba i bojíte vyslovit :D. Taky mám jedno takové, tak doufejme, že magická vánoční atmosféra bude fungovat  :D. A chci vám všem moc moc poděkovat za to, že mi tady chodíte, komentujete články a sdílíte se mnou mé nadšení pro Avril i pro vše kole ní. Jsem vám všem vděčná a doufám, že to tak bude i nadále!
Děkuju všem a ještě jednou - krásné Vánoce!!
PS. ten nadpis je franouzsky, tohle jsem si prostě nemohla odpustit :DD

Tracklist ke "Goodbye Lullaby" potvrzen!

23. prosince 2010 v 15:44 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Konečně jsme se dočkali! Avril i její manažeři nám potvrdili písně, které se objeví na novém albu "Goodbye Lullaby", které výjde 8.3. 2011. Názvy se mi celkem líbí, tak se mrkněte. Co říkáte?

10 Nejvyhledávanějších žen na Google v roce 2010

23. prosince 2010 v 15:35 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Jak už bývá zvykem, na konci každého roku jsou různá předávání cen, vyhodnocování anket o tom, kdo byl jak úspěšný a kdo byl jak vyhledávaný. Jednu takovou anketu teď mám já pro vás a sice jde o žebříček nejvyhledávanějších žen na serveru Google. Avril tam je taky, samozřejmě :D. Tak se podívejte, jak dopadla :D.
  


Avril a Brody v Kanadě aneb Vánoční návrat do rodné země

23. prosince 2010 v 14:57 | Aduš |  Rozhovory,články
avrilkaloveforever.blog.cz
Noviny, především kanadské se teď hodně zabývaly návratem jejich národního pokladu, Avril Lavigne, do rodné země. A chcete vědět, o čem psaly? Není nic jednoduššího, než kliknout na celý článek :DD.

Unseen Abbey Dawn photos

23. prosince 2010 v 13:56 | Aduš |  Photoshoots A-D
Objevily se dosud nezveřejněné fotky pro photoshoot Abbey Dawn. Jsou starší, ale i tak to tam Av neskutečně sluší. Jen se podívejte :D..

avrilkaloveforever.blog.cz

Nová videa pro show Dicka Clarka (Rockin´ New Eve)

22. prosince 2010 v 21:08 | Aduš |  Videa
Objevila se další videa, která nás mají nalákat na to, abychom se na nový rok dívali na show Dicka Clarka, ve které bude vystupovat mimo jiné i Avril s novým singlem What the Hell.Kingston (Ontario, Canada) - 19/12/2010

22. prosince 2010 v 20:52 | Aduš |  Paparazzi 10
Jen den po svém příletu do Kanady se Avril a Brody vydali na vánoční nákupy. Procházeli město  Kingston, které je přibližně 30 minut od Avrilina rodiště - Napanee. Taky je to město, kde se "narodil" kanadský hokej. Tedy historie bohatá. A evidentně i obchody bohaté na zboží, protože náš drahý pár si nese pěknou nadílku. To nakupování v Kanadě bych si s Av klidně vyměnila :).

avrilkaloveforever.blog.cz

LAX Airport (Los Angeles) - 18/12/2010

22. prosince 2010 v 20:27 | Aduš |  Paparazzi 10
Avril se vrací na Vánoce do rodné Kanady. Svátky chce oslavit s rodinou, takže si sbalila svých pět švestek a nachvíli opouští pozlátko Hollywoodu, aby se mohla vidět se svými nejbližštími :D. Tyto fotky jsou z mezinárodního letiště v L.A. a zachycují Avril a Brodyho, kterým pomáhá Matt (Avrilin bratr) vykládat kufry z auta.

avrilkaloveforever.blog.cz

Hey, Hi, Hello :D :D

17. prosince 2010 v 22:18 | Aduš |  Diary
avrilkaloveforever.blog.cz
Další týden za námi. Hurá :D! Už jenom písemka v pondělí a v úterý a je vymalováno. Taky už se nemůžete dočkat prázdnin? Já hrozně. Dneska jsme měli vystoupení se sborem. Navodilo to takovou tu správnou Vánoční atmosféru, dokonce i ve škole. Nemůžu se dočkat na tu pohodu, na pohádky ( i přesto, že Česko nemám ráda, nemůžu českým režisérům, teda těm kdysi, že natočili úžasné pohádky! Viz. Popelka :D), i na ty dárky a hlavně na volno! Jenom ještě stresuju z toho, že nemám nakoupeny dárky. Není čas, člověk se pořád musí učit, ale né, to ty učitele nezajíma. Pche! Je to nespravedlivé.
A co vy? Dárky nakoupeny? Ve škole opadl stres nebo snad ještě ne? Pochlubte se.
Já se vám ještě musím omluvit, že jsem tady tak pozdě dala tu nabídku limitované edice What the Hell, ale zjistila jsem to až dneska. I tak ale zkoušejte, možná budete mít štěstí a zrovna vy budete ten šťastlivec, který to tričko získá. Alespoň vidíte, že já vážně nemám čas :D.
No, budu končit, už mi sedm minut hrajou Lovci Duchů :DD.
Mějte se krásně, už laďte tu správnou Vánoční náladu a užívejte nejkrásnějších svátků v roce.
xoxo Aduš

PS. nezapomeňte checkovat www.abbeydawn.com :)

Limitovaná edice Abbey Dawn - trička What the Hell

17. prosince 2010 v 22:06 | Aduš |  News
avrilkaloveforever.blog.cz
Platí to od dneška, takže ještě šanci máte. Pokud se zaregistrujete na www.abbeydawn.com, můžete získat tričko z nové kolekce Abbey Dawn. Jde o limitovanou kolekci triček What the Hell, takže jestli máte dostatek financí a chuť, dejte se do toho :). Nabídka platí pro přibližně 50 lidí.

Avril nám přeje veselé Vánoce...

17. prosince 2010 v 21:57 | Aduš |  Videa
Už se ví, že Avril bude se svým pilotním singlem z nové desky, What the Hell,  vystupovat v show Dicka Clarka na nový rok. V tomto videu nás na tuto performanci zve a zároveň všem svým fanouškům na FaceBooku přeje veselé prožití svátků. Mimo Avril v tomto videu vystupuje ještě zpěvačka z La Roux, skupina Train a rapper Drake. Rozhodně je se na co těšit :).


Exkluzivních 30 sekund písně What the Hell

17. prosince 2010 v 21:51 | Aduš |  Hot News
Už se nemůžete dočkat, až výjde singl What the Hell? Blog avrilkaloveforever má pro vás malý dáreček k Vánocům. Třicet sekund této písně se dostalo na internet a vy teď máte možnost si je poslechnout. Ovšem neradujte se předčasně. Když jsem to slyšela, doslova jsem se zděsila. Však uslyšíte sami. I když i Avril řekla, že tohle je nejpopovější song z celého alba. Doufejme, že je to pravda. :D