Listopad 2010

Jen na skok - running out of time!

29. listopadu 2010 v 21:09 | Aduš |  Diary
avrilkaloveforever.blog.cz
Pěkně zdravím..
Tak se hlásím z prvního dne zabijáckého týdne. Zatím žiju..fakt nevím, jak to bude zítra, pozítří atd. Učitelé si prostě usmysleli, že se asi moc flákáme nebo nevím. Každopádně teď s mou častou přítomností na blogu nepočítejte. Je toho tolik a tolik, co musím stihnout. Ale předpokládám, že většina z vás to teď má ve škole taky perné, takže mě chápete. No a pomalu je třeba shánět dárky, pak už najednou není čas a člověk zmatkuje :D. A já chci letos být připravená s předstihem. Takže se omlouvám, že tady moc nebudu. SB mějte trpělivost, já se zas ukážu. Maximálně bych tady během týdne dala ankety o POTM a tak.
Mějte se krásně :D.
Bissou Bissou (xoxo) Aduš

Malibu - 27/11/2010

29. listopadu 2010 v 21:00 | Aduš |  Paparazzi 10
Moc fotek tady není a k tomu jsou všechn z auta. Ale na jedné fotce jde moc pěkně vidět zelený Avrilin pramen vlasů.
avrilkaloveforever.blog.cz

Los Angeles - 27/11/2010

29. listopadu 2010 v 20:53 | Aduš |  Paparazzi 10
Avril a Brody se toulali po Los Angeles a paparazziům se je samozřejmě povedlo nafotit. Takže teď všichni krásně vidíme, že kromě růžových má Avril ve vlasech také zelené proužky! Konečně důkaz, že fandí Green Day :D. Co příjde po tomhle? Žlutá? Modrá?

avrilkaloveforever.blog.cz

One lullaby for me, please

27. listopadu 2010 v 22:18 | Aduš |  Diary
avrilkaloveforever.blog.cz
Ahoj všichni :D
Nemůžu uvěřit, že už vím, jak se bude jmenovat Avrilino album. Po asi deseti falešných názvech je venku konečně to pravé. A vlastně ani jeden název z těch falešných deseti nebyl správný :DD. No, už se nového CD nemůžu dočkat. Co vy? Jinak je u mě všechno při normálu.  Teda až na to, že dnešek, nebo spíš jeho většinu, jsem strávila nepříjemně - učením. Odpoledne pak u mě byla kamarádka a kámoš, který nás doučoval matiku. Jak já ten předmět nesnáším! Zato pátek byl perfektní! S mou nejlepší kamarádkou jsme jely do města, kde jsme si nakoupily věci potřebné pro správně využité odpoledne. Většinou jsme si kupovaly chipsy, kolu atd. Ale teď :D - ovocný a šopský salát, křupavé celozrnné housky do trouby, loupaný kokos a ananasový džus. Jenom mě štve, že už nevyšly prašulky na sushi. To měli taky a mně se naprosto sbíhaly sliny. Mňam! Tak příště. Takové nákupy doporučuju všem. Je to skvělé a moc nepřiberete :D. A co vy? Jak užíváte poslední víkend před adventem??
xoxo Vaše Bambula :).

Název čtvrtého alba potvrzen přímo od Avril!

27. listopadu 2010 v 22:09 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Už je to tak! Na AMA Avril potvrdila název svého nejnovějšího, čtvrtého, alba. Zní GOODBYE LULLABY (Sbohem ukolébavko) a výjde v březnu 2011. Co na to říkáte? Znamená snad tento název, že Avril končí s měkkým popíkem a že nové album bude pořádný nářez?

Pro ty, co mi nevěří, zde je video z AMA, kde Avril potvrzuje název alba.


Bristol Farms (Beverly hills) - 24/11/2010

27. listopadu 2010 v 21:56 | Aduš |  Paparazzi 10
Náš známý pár ve složení Avril+Brody, šel nakoupit do obchodu Bristol Farms. Avril se sice moc pěkně usmívala, ale Brody nejen, že se nesmál, dokonce tak trochu vypadal jako Avrilin stín. Že by mu Av odmítla dát peníze na pivo?

avrilkaloveforever.blog.cz

Všechno dobře dopadne!??

24. listopadu 2010 v 21:54 | Aduš |  Diary
avrilkaloveforever.blog.cz
Opět se hlásí vaše bambula :D.
Jak se máte a jak užíváte poslední týden listopadu? Já asi tak, že se pořád učím. Před Vánoci je toho vždycky strašně moc, protože tady se ukazuje, že i učitelé jsou, až je to neuvěřitelné, lidé a chtějí mít na svátky pokoj a klid. Takže my studenti jsme momentálně velmi ohrožená rasa :). Ale jinak dobrý. Konečně začalo sněžit a mrznout, prostě ta skvělá normální zima. I když letos má být nejhorší za posledních 100 let. Tak uvidíme. Jinak co říkáte na Avril na AMA? Mně se tam líbila hrozně. Akorát opravdu nějak zhubla..na to bacha, Av! A všem, co to neviděli se doporučuju podívat na EMA (European Music Awards). Uvádí to Eva Longoria a uvidíte osobnosti jako Taylor Momsen, Kesha, Katy Perry, 30 Second to Mars apod. Stojí to za to!
Zatím se loučím, jdu si lehnout, ať jsem zítra fit a v hudebce můžu krásně zpívat židovské písničky, které nám paní praktikantka hraje na housle ("hurá").
xoxo Aduš

Los Angeles - 23/11/2010

24. listopadu 2010 v 21:40 | Aduš |  Paparazzi 10
Avril vyfocena v neidentifikovatelném objektu vlivem nekvality fotek :D.

avrilkaloveforever.blog.cz

Další videa z AMA 2010

23. listopadu 2010 v 22:33 | Aduš |  Videa
Objevila se další čtyři videa z udílení amerických hudebních cen AMA 2010. To první je krátké, je z afterparty, kterou pořádal časopis Rolling Stone. To druhé je delší, je to rozhovor a Avril v něm dosti poodhaluje detaily ze svého nového alba. Například prozradila, že je naprosto odlišné od ptředchozích třech (kromě singlu What The Hell) a že si od něj slibuje dost. Dále, když se jí reportér zeptal, jestli si myslí, že fanoušci vyrostli s ní, odpověděla, že vzásadě ano. A že je na ně (na nás) moc pyšná! Ve třetím videu říká prakticky to samé co ve druhém a v tom čtvrtém je zachyceno setkání s fanoušky. :)Videa z AMA (21/11/210)

22. listopadu 2010 v 21:15 | Aduš |  Videa
Mám tady několik videí z události předávání amerických hudebních cen. Na prvním videu reportéři zpovídají Avril, dokonce padne otázka ohledně vydání nového CD a sama Avril potrvrdila, že nová deska výjde v březnu 2011 - tak snad už. Dále je tam video přímo z vyhlašování cen v kategorii alternativní rock, kterou vyhráli MUSE (je to přímý přenos z francouzské televize, ale zase je to dobrá kvalita) a poslední video je z červeného koberce.American Music Awards - 21/11/2010

22. listopadu 2010 v 21:00 | Aduš |  Awards 10
Jak už jsem psala dříve, Avril se včera zůčastnila prestižního předávání amerických hudebních cen. Předávala cenu za oblíbeného umělce v kategorii "alternativní rock" - pro všechny fanoušky MUSE mám dobrou zprávu - vyhráli to oni. A myslím, že právem. Jinak Avril to moc slušelo, dokonce se mi zdá, že dost zhubla :D.

avrilkaloveforever.blog.cz

Los Angeles - 20/11/2010

22. listopadu 2010 v 20:30 | Aduš |  Paparazzi 10
Avril a Brodyho máma šly nakupovat nezbytnosti do domácnosti. To, že nakupovaly v L.A. je jasné i podle toho, jak velké tašky (a hlavně kolik jich bylo) si z obchodu odvážely.

avrilkaloveforever.blog.cz

Šlus!!...ka

20. listopadu 2010 v 21:22 | Aduš |  Diary
avrilkaloveforever.blog.cz
Ne, nekončím s blogem, jenom chci oznámit, že oficiálně mám za sebou taneční kurz, který byl včera slavnostně spečetěn šluskolonou, která se velmi a moc vydařila a všichni se dobře bavili! Po skončení jsme ještě s partou pokračovali na diskotéce. Prostě skvěle propařená noc! Naštěstí jsem spala u kamarádky, takže s dojezdem domů nebyl problém. Jenom dneska jsem nějaká..ospalá :D. Jinak z chemie mám za dvě...což není špatné a mně to opravdu stačí. Jsem jenom zvědavá, kolik písemek dostanem zadáno na příští týden. V pondělí se to na nás zase vyvalí ..achjó. Ale zatím je víkend,tak si ho nekažme. Dál..jsem opravdu zvědavá na Avrilino vystoupení na AMA. Doufám, že zazní My Happy Ending :D.
Mějte se úžasně a užívejte víkendu.
xoxo Aduš

Avril se objeví na cenách AMA

20. listopadu 2010 v 21:08 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Společnost RCA potvdila, že 21.11.2010, tedy zítra, kdy se koná udílení cen AMA (American Music Awards) bude přítomna i Avril! Nejen, že bude vystupovat, bude také předávat cenu. Kromě Av tam vystoupí například Carlos Satana, Christina Aguilera, Kesha nebo Planet Pit. Zatím nevím, jestli to bude online na internetu, ale mělo by být. A kdyžtak potom záznam :D. Jsem na Avril zvědavá, po dlouhé době bude někde vystupovat živě :D.

Premiéra "What the Hell" na nový rok!!

20. listopadu 2010 v 20:55 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Moderátor Ryan Seacrest nám, fanouškům Avril potvrdil, že premiéra jejího nového songu What The Hell bude přesně na nový rok, tedy 31.12.2010 a to v New Yorku v pořadu Clark´s Rockin´New Years Eve. Předpokládá se, že krátce po tomto vystoupení by mělo vyjít i Avrilino nové CD. Je to tedy spoždění o necelé dva roky, které Avril přisuzuje "byrokratům" ve společnosti RCA, kteří podle slov Lavigne odmítli nové CD vydat, a to i přesto, že už  bylo dávno hotové.

"Není tak zábavná jako já, ale je cool" *smích*

20. listopadu 2010 v 20:43 | Aduš |  Videa
Po spolupráci s Rihannou, Eminemem a Dr. Dree pomáhal produkovat a mixovat Avrilino nové album. A o kom, že je řeč? Samozřejmě o producentovi hitovky Airplanes (Hayley Williams a B.o.B), Alexovi Da Kid. Ten se v nedávném rozhovoru pro Rap-Up.com ropovídal o jejich spolupráci, o novém CD i o tom, jaká Avril vlastně je. Dozvěděli jsme se, že CD bude velmi rozmanité, něco z rocku, popu i hip-hopu. Že je to vlastně taková kombinace obou světů - jak toho Avriliného, tak i Alexova. Co se týče povahy Avril, údajně je cool, zábavná (sice ne jako Alex Da Kid - jeho citace :D) a dobře se s ní paří. A taky se vyzná v hudbě. Tak teď jsem na to album snad ještě zvědavější... :D


Poslušně (se zase) hlásím...

17. listopadu 2010 v 20:42 | Aduš |  Diary
avrilkaloveforever.blog.cz
Zdravím, holátka :D
Po nějaké době jsem dostala nutkání vám zase napsat. Co se týče mých oprav,tak matiku ještě nevím a z písemky z chemie mám dobrý pocit :D. Tak uvidíme. Dneska jsme měli poslední taneční lekci, v pátek mě čeká šluska. To bude! Už se těším. Budu spát u kamarádky, takže zase nevím ,kdy se dostanu na blog. Ale stejně, když to nejsou paparazzi fotky, sem tam nějaké video nebo styl, tak se kolem Avril nic neděje. Doufejme, že jenom zatím. A jinak u mě asi nic nového. Doufám, že teď bude ve škole klidnější období, protože všechny prozatím naplánované písemky máme za sebou. Já se snažím si co nejvíce užít ty chvíle, kdy se můžu buďto posadit k Pc a sledovat Gossip Girl nebo The Vampire Diaries, jít k televizi a pustit si nějaký koncert (od nejlepší kamarádky jsem dostala k narozeninám Green Day) a nebo si jen tak číst. A samozřejmě, když není učení, věnuju se milované kytaře a nebo milovanému boxu :D.
Ještě bych se chtěla říct, že mému SB Daysy někdo OPĚT smazal blog. Je to zřejmě tatáž osoba a jenom bych chtěla poznamenat, jak ubohé to je, krást někomu nápady a ještě mu mazat blog!
Takže se tady mějte krásně, zase se ozvu...
PS. děkuju všem, kteří mi popřáli ♥
xoxo Aduš

Promo video k What The Hell

17. listopadu 2010 v 20:32 | Aduš |  Videa
Jeden z fanoušků vytvořil úžasné video, které má ještě více napnout fanoušky plné očekávání, a to konkrétně k songu What The Hell!! Je to skvěle provedené video a já se teď ještě více těším na samotný singl!


Mikina - Avril Style

17. listopadu 2010 v 20:28 | Aduš |  Styl
Další do sbírky stylu Avril. Je to moc hezká mikina, kterou si Av vzala na nákupy absolvované s Brodym.

avrilkaloveforever.blog.cz

Beverly Hills - 16/11/2010

17. listopadu 2010 v 20:26 | Aduš |  Paparazzi 10
Tentokrát žádný bar, ale nákupy :). Možná na tour??!! :DDD

avrilkaloveforever.blog.cz