Říjen 2010

Happy Scared Halloween!!

31. října 2010 v 15:13 | Aduš |  Diary
avrilkaloveforever.blog.cz
BAF! Dneska je nejstrašidelnější svátek v roce! HALLOWEEN! I když je fakt, že je to čistě Americký svátek, tenhle mám moc ráda! Jako by se najednou všechno proměnilo - okolí, stromy, příroda i vůně jsou jiné. Všechno je tajemnější a magičtější. Jestli chcete malou radu, tak dneska zapněte filmy Tima Burtona (nejlépe ty s Johnnym Deppem) navoďte strašidelnou náladu a ...prostě vypněte. Zítra je zase škola a tak nejlepší, co můžete udělat, je jednoduše relaxovat. Protože mně třeba začíná ten pravý děs až ve škole :DDD.
Tak vám všem přeji krásný a strašidelný Halloween
xoxo Aduš

Nový singl - příští měsíc nebo příští rok?

31. října 2010 v 14:59 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Avril slibuje nové album už více jak rok a půl. Fanoušci začínají být netrpěliví a o Avril se začíná říkat, že se věnuje všemu možnému (návrhy parfémů, Abbey Dawn), jen né muzice. Nyní se objevila zpráva, která říká, že Avrilin nejmenovaný song, který napsali rapper Alex Da Kid (který je také producentem) a Skylar Grey, by se měl objevit už příští měsíc. Blízcí přátelé Avril tento song popisují jako "optimistický ale přece hluboký" a fanoušci se již nemohou dočkat. O pár dní později se ale objevila nová zpráva, která říkala, že: "Protože je Avril přetěžkána zkoušením a různými nácviky, je docela možné, že se singl, stejně jako album, objeví na očích veřejnosti až na začátku příštího roku".
Avril mě s tímhle docela zklamala. Čekala jsem, že už na narozeniny si budu moct koupit její album :(.

Listopadová módní policie

31. října 2010 v 14:46 | Aduš |  Módní policie
Kde je Av k nakousnutí jako podzimní jablíčko? :DD

č.1
avrilkaloveforever.blog.cz

Foto na listopad

31. října 2010 v 14:43 | Aduš |  Foto měsíce
Jak jste si určitě všimli, tentokrát sem dávám ankety o nej fota hodně se spožděním,ale vážně jsem neměla čas. Takže pečlivě vybírejte a vyberte tu úplně nejlepší :D.

č.1
avrilkaloveforever.blog.cz

Santa Monica - 01/10/2003

31. října 2010 v 14:25 | Aduš |  Paparazzi 03
Chytla mě nostalgická nálada a tak jsem si řekla, že je třeba zavzpomínat na starou dobrou Avril. Tady je ukázka jistých paparazzi fotek z dob alba "Let Go" :).

avrilkaloveforever.blog.cz

A zase pátek..

22. října 2010 v 20:28 | Aduš |  Diary
avrilkaloveforever.blog.cz
Bonjour!
Tak se hlásím se svým obvyklým výkecem toho, proč tady tak dlouho nejsem, blá blá blá škola, blá blá blá učení a blá blá blá zkoušení a písemky. Ne, teď vážně. Učitelé se asi zbláznili nebo nás nemají rádi, každopádně tento týden jsme celá naše třída neměli o stres nouzi! Takže ani na blog a vůbec PC (pokud nepočítám tu prezentaci o jezdectví, kterou jsem včera dělala tak 2 hodiny) nedostala. Ale chybí mi to, to víte. I když je fakt, že u Avril prozatím nic nového. Stále nic o novém CD, což už mě tak trošku štve. Ale doufejme, že se to změní. Jinak děkuju všem, kdo tady i přes mou nepřítomnost chodíte a nepíšete komentáře typu "dlouho jsi tady nebyla - mažu". Díky vám všem moc! Mějte se krásně.
Zase se (někdy) ozvu.
xoxo Aduš :D

Rozhovor pro Maxim

19. října 2010 v 21:28 | Aduš |  Rozhovory,články

avrilkaloveforever.blog.cz
S novým albem a novým tetováním na čtyři písmena se žhavá Avril Lavigne vrací, aby rozrockovala náš svět!
Říká se, že napotřetí je to kouzlo, a tady je důkaz: třetí cover Avril Lavigne pro Maxim je oficiálně její nejžhavější shoot vůbec. 26 letá slavice dospěla a s její sexy stránkou a novými hity plně dosáhla nebeských výšin. Přestože za poslední rok u ní došlo k mnoha změnám, a to včetně rozvodu, je Avril sebevědomější než kdy předtím. Poslední stopou její minulosti je tetování, které ji obtěžkává hrudní koš, a to nápis "FUCK". Myslíte si, že tím pověsila pověst panující pop-punkové princezny na hřebík? 


Blog o Clinton Global Initiative

16. října 2010 v 16:50 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz

Ahoj Všichni,
Chtěla bych vám poreferovat o události Clinton Global, které jsem se zůčastnila v New York City před pár týdny. Nikdy předtím jsem o této události neslyšela, dokud jsem nezačala pracovat na nadaci Avril Lavigne. Myslím, že to byla skvělá šance pro mě, jak se něco naučit, takže jsem byla opravdu nadšená, že jsem byla pozvaná se této akce zůčastnit.TADY se můžete podívat na nějaká oline videa.
 Viděla  jsem zasedání, kde se probíralo, jak důležitá je pomoc dívkám, protože v mnoha částích světa dívky nejsou tak dobře léčené jako kluci. Byla tam dívka z Indie, která mluvila o tom, jak se rozhodla pomáhat opravdu chudým dívkám z její země, aby našly dobrou práci, protože ona sama měla to štěstí, že má rodiče, kteří chudí nejsou. Byla nejmladší osobou na celé konferenci.
Jim Carrey mluvil o způsobu, jak jak pěstovat více rýže bez použití mnoha vody a půdy - tedy o pomoci drobným farmářům, jak pěstovat dostatek potravin, aby uživili své rodiny.
Bylo velmi zajímavé slyšet, jak smskování, telefonování a věci jako Twitter, Facebook a internet vůbec dokáží opravdu pomoct milionům lidí na světě, kteří mají zdravotní postižení, mít stejné druhy práce jako lidé bez postižení. Takže je skvělé slyšet, že od dob založení nadace Avril Lavigne spolupracuji s Easter Seals a pomáhám dětem a mladým s postižením.
Jenna Bush Hager a Barbara Bush odvedly kus dobré práce, když mluvily o tom, proč je vzdělání tak důležité.
Prezident republiky Haiti mluvil o tom, co se stalo na Haiti od zemětřesení. Stále je tam mnoho práce, která musí být udělána, stále je tam pomoc lidem, kteří stále žijí ve stanech a dětem, které nemohou chodit do školy.  
Prezident Obama byl doprovázen svou ženou Michelle. Ta mluvila o tom, jak důležité je podporovat vojenské rodiny s pracovními místy, když odejdou z armády.
Zažila jsem velmi dobré chvíle na této události. Naučila jsem se mnoho, nicméně stále mám hodně se co učit. Opravdu doufám, že vznikne více věcí jako je Clinton Global Initiative a že potkám více mladých lidí, kteří se chtějí zapojit jakýmkoli způsobem do nadace Avril Lavigne.

S láskou
Avril

Behind the Scenes for Maxim Cover

14. října 2010 v 21:03 | Aduš |  Videa
Chcete vidět, jak probíhalo focení Avrilina shootu pro Maxim? Pak se podívejte na tohle video. Av si to vyloženě užívala. Jak by ne, už je tam jako doma. Pro Maxim totiž pózuje potřetí (ještě v letech 2004, 2008). Fotilo se v Hollywoodu ve sudiu Siren. Kromě subjektivních Avriliných dojmů nám Av také prozradila, že singl z chystaného alba by se měl objevit již brzy, stejně jako samotné CD. Tak se nechme překvapit.


Photoshoot for Maxim Magazine

14. října 2010 v 20:56 | Aduš |  Films
Konečně se objevil celý shoot k magazínu Maxim. Je, řekněme, mírně eroticky lazený (jako snad musí být všechny shooty pro Maxim :)), ovšem povedený. Avril je fotogenická, to se musí nechat. I když je fakt, že shoot k Under My Skin se mi líbil více.

avrilkaloveforever.blog.cz

Boa Steakhouse (Los Angeles) - 13/10/2010

14. října 2010 v 20:45 | Aduš |  Paparazzi 10
Vypadá to na další, hezky strávený večer. Zřejmě se Avril, Brody i jejich přátelé velmi dobře bavili, protože z restaurace odcházeli hodně vysmátí :). Nebo to bylo víno?? :D

avrilkaloveforever.blog.cz

Taverna Tony (Malibu) - 09/10/2010

12. října 2010 v 20:45 | Aduš |  Paparazzi 10
Po nákupech v Kitson se asi Brody a Avril cítili tak unavení a vyčerpaní, že šli nabrat síly do řecké restaurace Taverna Tony. Jak jim chutnalo se asi nedozvíme, ovšem nevypadali zrovna nespokojeně :DD.

avrilkaloveforever.blog.cz

Malibu 09/10/2010

12. října 2010 v 17:29 | Aduš |  Paparazzi 10
Avril a Brody si vyrazili na nákupy do obchodu Kitson, který se nachází v Malibu. Já nevím, ale nějak mi nepříjde, že by ti dva byli pár. S Deryckem se alespoň držela za ruku :).

avrilkaloveforever.blog.cz

Maxim Cover

10. října 2010 v 20:32 | Aduš |  Magazine Scans
Avril se objevila na titulce pánského magazínu Maxim. Je to teda rozhodně fotka, která nechá málokterého chladným. Moc jí to sluší!

avrilkaloveforever.blog.cz

Video z Ability First

8. října 2010 v 15:46 | Aduš |  Videa
K návštěvě Avril v programovém centru Ability First, které pomáhá postiženým dětem, bylo natočeno i video. Uvidíte v něm například, jak Avril s dětmi malovala nebo jak od nich, jako důkaz vděčnosti, dostala moc pěkné dárky.


Blog o návštěvě v Ability First

8. října 2010 v 15:34 | Aduš |  Avril Lavigne Foundation
avrilkaloveforever.blog.cz

Ahoj Všichni,
Nedávno jsem měla možnost navštívit několik inspirativních programů, které pracují s dětmi tady, v Los Angeles. Tyto návštěvy mi opravdu pomohly rozvinout misi Avril Lavigne Foudation a také mě zavedly k mnoha úžasným mladým lidem a organizacím, které jim pomáhají. Jedna z organizací, kterou jsem navštívila se jmenuje AbilityFirst. Ability First nabízí mnoho typů pomocných programů pro děti a dospívající s psychickými a vývojovými poruchami -
www.abilityfirst.org.
Avril
xo

Co nového??

6. října 2010 v 18:25 | Aduš |  Diary
avrilkaloveforever.blog.cz
O Avril tady máte hodně informací, ale je čas, abych taky napsala něco o sobě. No, já se teď chci soustředit hlavně na školu, takže moje obíhání je teď..slabé :D. Články přidávám i přes týden, ale na obíhání mi opravdu čas nestačí. K tomu toho ve škole máme docela dost, hlavně v takových předmětech jako francoužština, čeština, matika. A když už se řekne matika, všichni, kdo mě trošku více znají, ví, že s tímhle předmětem bojuju zuby nehty :DD. Takže se mnou mějte trpělivost a slitování. A navíc..je podzim..období, které miluju (a fakt to není tím, že jsem v něm narozená :D) - blíží se čas Halloweenu, který si soukromě slavím, takže se chci věnovat i svým přátelům a koníčkům, ne jenom PC. Že to chápete? Protože opravdu mě štvou SB, která požadují obíhání 3x a více týdně. Případně vás smažou, a nic nenapíšou. Já nemám žádné zvláštní požadavky a chci taková SB, která je taky nebudou mít přehnané. Takže už víte, co se u mně děje. Sem tam tyhle kecy budete muset přežít :D. Mějte se pěkně a užívejte podzim :DD.
xoxo Aduš

Premiere Club (Hollywood) - 05/10/2010

6. října 2010 v 18:19 | Aduš |  Paparazzi 10
Vypadá to, že fámy, že Avril a Brody už spolu nejsou, protože dlouho nikde nebyli, jsou opravdu jen fámy. Na těchto fotkách jsou zase jako hrdličky!

avrilkaloveforever.blog.cz

Interview pro D-You Magazine

5. října 2010 v 21:53 | Aduš |  Rozhovory,články
avrilkaloveforever.blog.cz
Podařilo se mi objevit interview, který Avril udělala pro magazín D-You. Nějak jsem ho přeložila, tak si počtěte a...příjemnou zábavu :D.


Wet Republic - MGM Grand Hotel (Las Vegas) - Birthday Celebration - 02/10/2010

3. října 2010 v 20:00 | Aduš |  Events 10
Wow! Máme tady fotky z "veřejné" Avriliny oslavy, která se konala v MGM Grand Hotelu. Jak vidno, všichni se dobře bavili! Avril dokonce dostala od společnosti MGM obrovský dort! Vůbec všude bylo dost sladkostí a taky dárků zabalených v papíru s typickou Avrilinou lebkou. Škoda, že jsem tam nebyla :D.

avrilkaloveforever.blog.cz