Září 2010

Všechno nejlepší, Avril!!!!

27. září 2010 v 17:26 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Ano, je to tak! Avril je mezi námi už 26 let! Je úžasné, co za tak krátkou dobu dokázala a co všechno si splnila. A myslím, že takhle slavná a uznávaná je právem! No, nebudu tady dělat výčet jejích úspěchů, protože to bychom tady byli do zítřka :D. Já Av za tenhle blog (a hlavně za mě samotnou) přeju všechno nejlepší, pořád stejné a i větší úspěchy a doufám, že Avril bude pokračovat se svou skvělou hudbou tak dlouho, dokud jí síly budou stačit! Všechno nejlepší, Abbey Dawn ♥.

Módní policie - říjen

27. září 2010 v 17:22 | Aduš |  Módní policie
A co takhle podzimní outfit? Myslím, že je z čeho vybírat :D

č.1
avrilkaloveforever.blog.cz

Foto na měsíc říjen

27. září 2010 v 17:19 | Aduš |  Foto měsíce
A máme tady (skoro) další měsíc a tudíž i hlasování o fotku, která celý říjen bude reprezentovat blog...tak vybírejte tu nejlepší :) :

č.1

avrilkaloveforever.blog.cz

Clinton Global Initiative (New York) - 22-23/09/2010

26. září 2010 v 18:04 | Aduš |  Events 10
Nyní fotky z CGI 2010, kterého se Av účastnila. Fotky jsou pěkné a Avril je....BRUNETKA!!! Opravdu jsem byla překvapená, když jsem ji takhle viděla (někteří z vás pak viděli i můj status na FaceBooku :DD). Moc jí to sluší. Doufám, že se zase nenechá obarvit na blond.

avrilkaloveforever.blog.cz


Někomu se povedlo hacknout Avril twitter

26. září 2010 v 17:51 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Nějaký šikovný hacker (nebo spíš hackerka???) se dostal na twitter účet Avril a začal propagovat dietní program. Zatím se nepodařilo zjistit, zda to byl jen nemístný vtip nebo to udělal někdo z dané dietní společnosti, ale pátrá se. Hacker ale věděl, co dělá, protože sledovanost Avrilina twitteru je poslední dobou obrovská - může za to založení Avril Lavigne Foundation i to, že se Av zůčastnila Clinton Global Initiative 2010. Velmi chytrý tah :DD.

D-You Magazine (Italian)

26. září 2010 v 17:40 | Aduš |  Photoshoots 10
Av se objevila v Italském časopise D-You. Moc jí to tam sluší a tak doufám, že bude více fotek :).

avrilkaloveforever.blog.cz


Avril Lavigne - celebrita se srdcem

26. září 2010 v 17:29 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Spisovatel Jeff Burlingame se rozhodl napsat sérii knížek "Celebrities with Heart" (celebrity se srdcem), které bude postupně vydávat. Nyní vyšla kniha věnovaná jen Avril Lavigne - má 112 stran a je o Avriliných dobrých skutcích. Postupně budou vycházet i další díly. Chcete-li se podívat na větší detaily nebo si knihu koupit, mrkněte na Amazon.com.

Avril měla co dočinění s politiky!!

26. září 2010 v 17:18 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Avril byla spolu s dalšími osobnostmi pozvána Billem Clintonem (americký demokratický politik), aby se zúčastnila diskuze, která se týkala posílení financí pro drobné zemědělce na celém světě. Celá tato diskuze probíhala v rámci "Clintonovy globální iniciativy 2010" (Clinton Global Initiative 2010 - CGI) - tedy programu, který funguje už od roku 2005 a řeší nejrůznější světové problémy. Mimo Avril tam byli například Michael Bloomberg, Michelle Obama, Bill Gates, René Préval (president republiky Haiti), Arianna Huffington, ze známějších osobností pak Jim Carrey nebo Asthon Kutcher. Druhý den CGI 2010 Av na svůj Twitter napsala "OMG jsem jenom 20 stop od prezidenta USA!" Takže se jí poštěstilo vidět i jednoho z nejvážnějších hostů - Baracka Obamu. Myslím, že si z této příležitosti odnesla mnoho dobrých zážitků i zkušeností a také naprosto nový nadhled na svět. Mimo jiných totiž na svém Twitteru zveřejnila toto: "věděli jste, že bilion lidí jí až moc a bilion nemá co jíst?"

Zabiják jménem škola :DD

22. září 2010 v 20:15 | Aduš |  About Web
avrilkaloveforever.blog.cz
Zdravím, moji drazí!
Určitě jste si všimli, že moc často neobíhám, články taky nepřidávám pravidelně,ale snažím se, jak jen to jde (na mou duši na psí uši :D). Určitě víte, jaká bude "výmluva", až na to, že ona to žádná výmluva není. Škola mě teď doslova a dopísmene ničí. V pátek navíc píšeme písemku z fyziky, což je můj naprosto nejvíc nenáviděný předmět, tak se to musím nějak násilím naučit, ať mám alespoň za tři :). Hlavně se chci ale omluvit SB, že s obíháním to žádná sláva nebude,ale jakmile bude možnost, vlítnu na to. Zatím se mnou, prosím prosím, mějte trpělivost.
Dík za pochopení
xoxo Aduš

Nová verze Nobody´s Home

20. září 2010 v 21:37 | Aduš |  Videa
Po šesti letech od vydání alba Under My Skin se objevila nová verze na jeden ze singlů - Nobody´s Home. Ve videu je pár nových záběrů a musím říct, že se mi tato verze líbí více než verze původní.


Spolupráce s Easter Seals

20. září 2010 v 21:13 | Aduš |  Avril Lavigne Foundation
V rámci své nadace Avril spojila síly s Easter Seals a navštívila školu v Glendale (Kanada). Setkala se tam se zdravotně postiženými dětmi, které jí udělaly nádherný uvítací bilboard, popovídala si s nimi a nakonec od nich dostala moc pěkné tričko. Jde vidět, že na tom Av velmi záleží a nadaci nezaložila jen pro zvýšení popularity.imagebam.com

"Uvítací" videa pro theavrillavignefoundation.org

20. září 2010 v 21:02 | Aduš |  Avril Lavigne Foundation
Kromě uvítacích zpráv se na domovské stránce nadace Avril Lavigne objevila i videa, ve kterých nás Avril vítá a doufá, že se k projektu připojíme a taky vysvětluje, co ji přimělo nadaci založit.Zpráva z MySpace

20. září 2010 v 20:56 | Aduš |  Avril Lavigne Foundation
avrilkaloveforever.blog.cz
Ahoj všichni!
Jsem tak nadšená, že s vámi konečně můžu sdílet něco, na čem jsem pracovala uplynulých šest měsíců: Nadace Avril Lavigne! Dávat zpět pro mě vždy bylo velmi důležité a vždy jsem byla hrozně šťastná, že jsem za všechna ta léta mohla podporovat tolik úžasných charit. S výtvorem nadace Avril Lavigne se můžu opravdu soustředit na otázky, na kterých mi záleží nejvíce smysluplným způsobem. Potkala jsem mnoho neuvěřitelných lidí v průběhu několika let a byla jsem mimořádně inspirovaná mladými lidmi, které jsem potkala, kteří mají život ohrožující onemocnění nebo kteří jsou trvale invalidní. Vždy jsem byla ohromena, jak lidé potýkající se s tak nepříznivými okolnostmi pracují tak tvrdě, aby nebyli zaškatulkováváni do nemohoucích. Stále mají velké sny a jako každý z nás pracují opravdu tvrdě, aby těch snů dosáhli. Sledování lidí, kteří překonávají tyto náročné okolnosti mě opravdu inspirovalo na to soustředit práci nadace Avril Lavigne právě na podporu dětí a mladých, kteří žijí se zdravotním postižením nebo závažným onemocněním. Celou nadaci teprve startujeme, ale máme plno velkých plánů pro blízkou budoucnost a doufáme, že vás inspirujeme pro to podpořit naši práci.

S láskou
Avril
xo

Avril má vlastní nadaci!

20. září 2010 v 20:33 | Aduš |  Avril Lavigne Foundation

Není překvapením, že Avril spolupracuje s různými charitativními organizacemi - dřív to bylo War Child (na pomoc dětí postižených válkou) a stále ještě spolupracuje s nadací Nancy Davis (Race To Erase MS - proti roztroušené skleróze). Nedávno také s dalšími 49 kanadskými umělci nazpívala píseň Waving Flag, která je na pomoc obětí na Haiti.  Tedˇale přichází s úplnou novinkou!! Založila vlastní nadaci - THE AVRIL LAVIGNE FOUNDATION, která pomáhá dětem a mladým s doživotním handicapem. Je to úžasné, že se další celebrita zapojila do řady těch, kterým osudy ostatních nejsou lhostejné. Pro více informací navštivte OFICIÁLNÍ STRÁNKY NADACE
nebo se podívejte na
TWITTER.

Coldplay Cover - Sk8er Boi

19. září 2010 v 20:28 | Aduš |  Videa
Britská partička Coldplay na jednom ze svých vystoupení zazpívala část písničky Sk8er Boi od Avril. Je hrána jen na klavír a myslím, že zní docela hezky. I Chris Martin (zpěvák) má moc hezký hlas a této písničce dodává typicky coldplayovský ráz :). Ale originál je jen jeden...


Nová fota k "Alici"

16. září 2010 v 18:42 | Aduš |  Photoshoots 10
Po delší době se objevily nové fotky ke shootu k Alence v říši divů. Samozřejmě je  přidávám do původního shootu a doufám, že se budou líbit. Mě se líbí hodně :).

avrilkaloveforever.blog.cz

Spolupráce s dalším rapperem

16. září 2010 v 18:29 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Ano, je to tak. Ale tentokrát to není rapper, kdo pomáhá Avril s albem, ale naopak. Tuto zprávu vyslal do světa Avrilin kamarád Alex Da Kid, který to napsal na twitter s tím, že neví, o koho se jedná. Tipy padaly na Kanyu Westa, B.o.Ba nebo Travise McCoye. Nakonec vyšlo najevo, že oním rapperem je Asher Roth, který bude vydávat své druhé album, na němž hostuje právě Avril.  Song by se měl jmenovat "Spaghetti Tree" a jako singl by měl být dostupný už v říjnu tohoto roku. A neoficiální zpráva nakonec: song zřejmě bude mít dvě verze - jednu s Avril a jednu s Taylor Swift.

Linda Thompson o Avril a Brodym

16. září 2010 v 18:13 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Brodyho matka Linda Thompson se v nedávném rozhovoru pro magazín OK rozpovídala o vztahu Brodyho a Avril. Řekla, že Avril je nejmilejší člověk, jakého poznala a že je ráda, že ji Brody potkal. Podle ní má také tento pár hodně společného: "Oba dva pracují tvrdě, milují zábavu,jsou zaujatí a zodpovědní. Našli v tom druhém verzi sama sebe, což dohromady tvoří nádherný vztah." Bývalé přítelkyně Brodyho se o Avril i o jejich vztahu vyjadřují taktéž moc pěkně, takže uvidíme, nakolik je to všechno pravda :D. I přesto já Brodyho moc nemusím :).

Alex Da Kid - Avrilini fanoušci jsou crazy - v dobrém slova smyslu

16. září 2010 v 17:57 | Aduš |  Hot News
avrilkaloveforever.blog.cz
Rapper Alex Da Kid, se kterým Avril spolupracuje na novém albu, měl za dobu, co s Av pracuje možnost poznat i její fanoušky, atˇuž prostřednictvím Twitteru (nebo jiných sociálních sítí), venku na ulici nebo kdekoli jinde. Evidentně z nich byl unešený, co všechno jsou schopni udělat a jak reagují, když svou oblíbenou star vidí třeba v obchodě. Na svůj twitter pak Alex napsal: "Fanoušci Avril jsou totálně crazy - ale samozřejmě v dobrém slova smyslu."

Blůza

16. září 2010 v 17:39 | Aduš |  Shirts