Červenec 2008


girlfriend 2. nejúspěšnější v Austrálii

31. července 2008 v 13:56 | Alex |  Hot News
1. Straight Lines - Silverchair
2. Girlfriend - Avril Lavigne
3. Big Girls Don't Cry - Fergie
4. What Goes Around Comes Around - Justin Timberlake
5. I Wish I Was a Punkrocker With Flowers in My Hair - Sandi Thom
6. Who Knew - P!nk
7. Irreplaceable - Beyonce
8. Candyman - Christina Aguilera
9. Grace Kelly - Mike
10. Can't Touch It - Ricki-Lee Coulter

Avril Lavigne - videoklip Love Revolution

30. července 2008 v 13:18 | Aduš a Alex |  Videa
Supr videjko - hlavně to spojení několika interpretuůů!!!! Jako KAWAIII!!

Avril bude míít ..PARFÉÉM

30. července 2008 v 13:14 | Aduš a Alex |  Hot News
Americká zpěvačka Avril Lavigne se již brzy stane další celebritou, která bude mít vlastní parfém. Pro svůj "start-up" v téhle pro ní zatim neznámé branži, si vybrala koncern Procter & Gamble, který zajistí vše od výroby, až po závěrečnou propagaci. Zpěvačka pak jen parfému propůjčí své jméno a nepatrně se bude podílet na obsažených ingrediencích.
Tvorba parfému je skvělá zábava a já už se těším, až se o ten můj podělím s ostatníma.

Avril - podnikatelka???

30. července 2008 v 13:10 | Alex a Aduš |  Hot News
Avril je zpěvačka, textařka, v poslední době dokonce i herečka...tak co bude dál? Avril chce ukázat, že nevyniká jenom v hudbě a její aktuální zapálení je pro PODNIKATELSTVÍ. V jednom rozhovoru uvedla, že by si chtěla založit svou vlastní firmu a mít své vlastní oblečení, doplňky atd. Avril také na pravou míru uvedla, že bynechtěla prostě jenom vlepit svoje jméno na svoji kolekci ale vlastnit podnik a také navrhovat oblečení a vytvářet oblečení, které se ještě na trhu neobjevilo.
Chtěla bych svoji vlastní firmu a jsem vážně schopná být návrhářkou, být kreativní a originální. Konečně jsem našla někoho, kdo by semnou spolupracovat a hrozně se těším protože miluju oblečení,módu a zkrátka mám o to velký zájem," řekla reportérům.
/

Avrilky autogramy

30. července 2008 v 13:09 | Alex a Aduš |  Other Photos

Avril with celebrits

30. července 2008 v 12:34 | Aduš a Alex |  with stars

Pokoj fandy Avril - huuuustýýý

30. července 2008 v 12:26 | Alex a Aduš |  Other Photos
Tak to je jako huuustýý,taky chci!!

Others videos

29. července 2008 v 15:12 | Aduš |  Koncert in Prague - 8.7 2008
to jsou ty grafitti,jak jsem psala - jako KAWAII nejvíícz!!
....tohle bylo poslední video...chjoooooooo

After koncert..aneb Alex a Aduš na cestách....xD

29. července 2008 v 15:00 | Alex a Aduš |  Koncert in Prague - 8.7 2008
We are back!!!
JJ, takže jsme se šťastně vrátili z našeho "menšího výletu" do hlavního města Prahy. Kapku se tu rozepíšu...tak celkově, trošku o Praze,ale hlaavně o KAWAIII zakončení celého dne - koncert AVRIL LAVIGNE v rámci THE BEST DAMN TOUR....
8.7 2008 - Avril Lavigne´ s great day
RAnní ptáče.....
Ráno byl samo opruz - shon, balení, chystání a do toho všeho jsem ještě chodila doma (Aduš) s papírem v ruce a doučovala se texty. Žaludek samozřejmě stáhnutej na minimum - páč já za necelých 10 hod. uvidím AVRIL!!(Ale ta sýrová pizza se mi ještě do žaludku vlezla xD). Vyšli jsme (Já a taťka) o půl jedenáctý a stavili se pro LEx, která vypadala KAWAII(škoda,že ji neviděl Kiro!!). Ve vlaku jako nuda- čtyři hodiny jízdy - k tomu ještě kupéčka byly úúúúúúpa plná,takže jsme si museli sednout normálně do řad!! ALe jako dalo se, my jsme s Alex dělali blbinky - a úúúpa jsme se smáli pánovi, který seděl naproti mě!! On totiž tak krááááásně spinkal!!xDxDxDxD A to všechno za jedno dopoledne!!!
Cestovááníííííí upa aaaaaaaach nudaaaaaaaaaaaa - ale Praha za to stojíííí
Jako fakt - po třech a třičtvrtě hodinách jsme toho měli plný kecky - naprosto ztuhlé jsme vyšli s toho vlaku a najednou BUUUUM se na nás vyvalil dav jak sviňa!!!! NJN, přijeli jsme totiž v dopravní špičce!!! Ale co....tak jsme šli ještě vomrknout Prahu, abysme byli v obraze....
Co Čech to...Číňan, Rus, Islámec, Němec, Ital, Kanaďan, Slovák, Polák, Afričan...
Jako fakt - bylo tam více cizinců,než čechůů, jako super, jsme s Alex počítali, kolik koho tam je!!! Jeden nás dokoce poprosil, jeslit ho nevyfotíme!!! Naštěstí tomu "Excuse me, take me photo here, please?" jsme rozumněli!! Když došlo na pražském hradě ¨na střídání stráží, tak cizinci tleskali, páč si mysleli, že to je divadlo!! Takže smích upa nejvíícz!! MMchodem - střídání stráží jsem natočila - tak se mrkněte:
Památky památky památky....
Jj,to jsme fakt stačili za dvě hoďky projít docela aji hafo památek - katedrála sv. Víta,Karlův most, Pražský hrad,Václavské nám.(tam byla zrovna demonstrace proti radaru,to jsme "večeřeli v KFC...takže jsme měli jídlo i s představením xD. Kolem šesté hodiny už jsme jeli metrem před O2 arenu...
zde nějaké photo z prahy:
..lolovní obrázek - mi to připomělo národní památník v USA - prostě LOL
tag tady jsme před katedrálou sv. Víta....xD
...Charlieho most...lool...zmrzka 60 kč KAWAII xD
Avril, to je ta rocková zpěvačka.....xDxDxDxD
Přijeli jsme tam...a HAFO HAFO děcek...a nejenom děcek..hodně i dospělých - tvořících skupiny, někteří tam byli ve dvojici,někteří sami....když jsme procházeli kolem hloučku přibližně čtyř lidí a jeden kluk - velmi stručně,ale výstižně - popsal Avril: "Jj, Avriiiil - to je taaaaa rockovááá zpěvačkáá - a ten..idol mladých holek". No jsme chytali loool jak něco!! Ale prostě už jsme tam byli - před O2 Arenou - už jenom vejíít.
.....mýho ksichtu si nevšímejte - lex je prostě hezčíí...
Bulí bulí bulíček.....
Tak tenhle podnadpis je spíše o mně (Aduš). Prostě - přišli jsme do O2 Areny - děcek jak blech, každý se snažil chytnout dobrého fleka. Tak jsme si sedli,protože jsme měli ještě asik hoďku času - ani nevím jak,prostě jsem se rozbrečela - ne upa jak malé děcko,ale prostě mi začaly téct slzy. Já wím,je to děs,ale skutečnost, že já uvidím Avril mě prostě přemohla - tak se prosím nesmát!!! xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD - jo ještě- daly se tam koupit trička a mikiny z její kolekce a taky plakáty - děs, že my jsme u sebe neměly tolik peněz - kruciš!!!
tadyk je videjko z O2 arény před Avril - jsme se s Alex nudily..xD
Že by...aha,ne to je jenom předkapela...
Jj, začaly v osm..ale jenom předkapela - Imodium,nebo tak nějak. Evidentně si chtěli udělat protekci,protože i když jsme je všichni posílali do FUCKU, stejně pořád hráli - děs!!! Mám i videjko,ale je to blbá kvalita,ale tak - ta skupina taky nebyla mocka kvalitní!!
Let´s get it Started - aneb Avril na scéně..
JO konečně - po úmorné předkapele a další půlhodině strávené čuměním na pořadatele chystající pódium spešl pro Avril se konečně zasínají světla a....BOŽE ..na plátna se kreslí grafitti nápis AVRIL, který pak začne problikávat - AV - RIL atd. a JE TO TADY - na scénu se vyřítí tanečnice s vlajkama TBDT a začínají znít úvodní tóny GIRLFRIEND(Jj,a Alex se mi posmívala...páč my jsme se vsadily, kterou písničkou Av začne, já že TBDT a ona Girlfriend - fajn...tak vyhrála - gggrrr) a jjjj, už ji vidíme - vyjíždí odněkud zdola - AVRIL, celá vychlamaná a začíná zpívat - arénou se nese takový hluk fanoušku - je to super,atmosféra - AVRIL!!!! Když dospívá Girlfriend,tak se s námi zběžně přivítá - jako že je rádá,že tu je,a že doufá,že se nám to bude líbit - a začíná znova zpívat - I can do Better, My Happy Ending, Complicated, When you´re Gone atd. Je to super. Po každé písníčce aplaus jak sviňa!! Alex pískala - pfffffff - no fear,já to neumím!! Prostě skvělé. Za celý koncert se šla Av dvakrát převlíknout - jednou nám to čekání zkrátili tanečníci na písničku Linkin Park feat. Britney Spears Toxic - taky úúúža
a potom běželo nějaké video o Av...samozřejmě, že Avril na sobě měla svoji kolekci,a vypadala v tom perfektně!!!! ..Ale slova jsou na nic - radši dám videa,ale stejně nejlepší je to zažít na vlastní kůži!!!..Jo - Avril hrála na kytaru(např. My happy Ending) Na piáno(When you´re gone) a na bubny (Runaway) - byla prostě BEST!!
Setlist: Girlfriend, I Can Do Better, Complicated, My Happy Ending, I'm With You, I Always Get What I Want, When You're Gone, Innocence, Don't Tell Me, Hot, Losing Grip, Bad Reputation (video), The Best Damn Thing, Everything Back But You, I Don't Have To Try, Runaway, He Wasn't
Přídavky: Girlfriend (Dr. Luke Remix), Sk8er Boy
SHRNUTO: Byla perfektní, říkalo se sice,že zpívá falešně,ale to,co jsme slyšeli my,to žádná faleš nebyla - zpívala superovně!! I když kritiky na tenhle koncert v ČR byly - někdy až hnusné, moje a Alexiny zážitky jsou perfetkní,takže až(jestli) tu Av bude zase, pojedem!!! Byl to zážitek - největší a nejlepší z celého léta!!!! Prostě - AVRILKALOVEFOREVER!!!!!!!!!!!!!


taky moc hezké

24. července 2008 v 15:36 | Alex |  T-shirts

tak tohle bude moje

24. července 2008 v 15:36 | Alex |  Shirts
tady je nový triko z abbey dawn...mocc krásnýý

další tričko s Avril

24. července 2008 v 15:35 | Alex |  T-shirts


Mikinka

24. července 2008 v 15:30 | Alex |  Shirts
tady mi připadá, že má Avril nepřirozeně protáhly obličej že???

opět AD

24. července 2008 v 15:29 | Alex |  Abbey Dawn Photos
Mám tu pro Vás další hadříky Abbey Dawn.Sice to nejsou kvalitní fotky,ale rozpoznáme o co jde x)

avril propaguje

24. července 2008 v 15:26 | Alex |  Abbey Dawn Photos
tady jsou fotečky avrilky,jak propaguje svojí značkumoc pěkný oblečení...škoda,že se nebude prodávat u nás:-(

best oblečení

24. července 2008 v 15:24 | Alex |  T-shirts
takže už jsou v prodeji další nový věci z abbey dawn.
6 triček,1 sukínka a naušnice.....jako vždy moccc hezký
no tak na ty naušnice žádné jíné nemají

oblečení od AD

24. července 2008 v 15:22 | Alex |  Trousers
(Ti bystřejší si mohli všimnout, že tyhle kalhoty měla Av na sobě při focení shootu ''Abbey Dawn'')..................
opět moccc hezký