Květen 2008

SK8 boy

31. května 2008 v 13:05 | Aduš |  Sk8er Boi
ehm, je to moje první povídka, takže to bude menší blbost - mno, můžu jenom doufat, že se vám bude líbit....
SK8 boy
Koukám z okna a nadávám sama sobě. Jsem tak blbá, že jsem nedokázala prokouknout největšího debila na světě. Shit jeden, chtěl mě jenom využít a pak...............!!!! Po tvářích mi stéká první slza.......a další a další a už je z toho vodopád. NESMÍM!!! "Slečno Lavigne,mohla byste, prosím, dávat pozor?" "Fuck", řeknu si pro sebe. "Prosím??????? eeee, na co jste se to ptala, slečno Hendersonová??" "Ach jo, aby jste vyjmenovala alespoň tři díla Sheakspeara." AAAAle sakra, to je zlý, mmmm,co teď???? "Mno, tak Romeo a Julie, Hamlet aaaaaaa,eh - Jana Eyrová asi ne, že??" "Ne, to opravdu ne, dobrá, nedáváte pozor, dejte mi žákovskou na stůl." Když se zvedám, abych té tyranii dala tu žákajdu, někdo mi podrazí nohy. Celá třída chytne sborově výtlem- mno, řezba jak něco!!! "Kterej ......KRETÉN???" "Já nwim holka, ale jediný kretén jsi tady TY!!" Chjo, zas ta kráva Heather!!! Učitelka můj slovník už radši ani nevnímá, jenom převrací oči..................
Tak takhle nějak vypadá můj všední den. Jmenuju se Avril Lavigne a mám tu smůlu, že bydlim v největší prdeli světa. V malý, bohem zapomenutý vesnici Napanee v Kanadě. Ok, nikdy jsem nebyla oblíbená, zvlášť u holek typu barbie a kluků - frajerů, šampónů a šprtů. Jedniní, kteří mě brali byli feťáci, problémové děcka z problémových rodin a sem tam nějakej skejťkák. To mě bere nejvíc - páč miluju skejt a skejťáky vůbec. Ale fakt skejťáky, ne takový ty frajírky, kteří si HRAJOU na skejťáky a nic neumí!!! Ostatní děcka mě brali jako přítěž. Když jsem za nima šla s nějakou prosbou, buď mi neodpověděli, nebo obrátlili oči v sloup a odpověděli zdi, né mě. Nějak mě to nebralo. Prostě jsem pochopila, že když se jim nehodím, vtírat se nebudu. Jejich mínus, oni něco budou chtít. Po takovém zfuckovaném školním dnu jsem si zalezla do svého pokoje, kašlu na úkoly nebo jiné chujovinky a zpívám nebo píšu písně. To mě totiž strašně baví a jde mi to!!!
...No jo, teď už je všechno jinak, jsem na střední a ještě teď se nemůžu vzpamatovat z toho šoku, který mě tam čekal. Ale na školu, kterou jsem se dostala může i slovní hodnocení tý můry třídní Handersonový, kteý vypadalo asik takhle :
Avril Ramona(eh,moje druhý jméno - nesnáším) Lavigne
Slečna Lavigne je velmi bystrou a přirozeně inteligentní žačkou, která bohužel plýtvá svým nadáním. Vzhledem k její situaci proto jako její třídní vyučující doporučuji školu pro studenty s poruchou učení. Blablablablablablablabla..................S pozdravem Mrs. Handersonová
Hmm, stojím s tím kusem papíru před svojí novou školou a koukám na ten výjev, co se mi honí před očima. Studenti tu jsou jak z kriminálu, samozřejmě ani nechybí kvočny typu barbie. Kluci tu budou asi fakt "hodně kamarádští". Už jenom ty jejich výrazy typu "přibliž se ke mně, rozbiju ti hubu". Začínám mít docela strach. Ou, radši jdu najít ředitele týhle úpadkový školy. Myslím, že mě čekají fakt nádherný čtyři roky. Procházím celou školou....je celkem moderní, jenom mě děsí, jak je tady všechno dopodrobna popsané a vysvětlené - jako fakt pro nějaký infantily. Když už jsem fakt bezradná, páč nemůžu najít ředitelnu, zeptám se jedné úči. EHm, VELKÁ chyba, ptže ta hned spustí: "Och, ty jsi tady nová, že?? No to neva, zlatíčko, já tě tady provedu, uvidíš, spolu to zvládnem." "Eh, ne díky, mě bude NAPROSTO stačit, když mi řeknete, kde je tady ta ředitelna, milostivá!" Ta na mě čumí jak vyvoraná myš a asi po dvou trapných minutách řekne: "Eh jistě, ředitelna je hlavní chodbou rovně a pak doprava". "Vřele díky" zavolám ještě za ní!!
Když vejdu do ředitelny a uvidím to, co by podle všeho měl být ředitel, tak se málem zkácím. Jako, kořen je to dobrej, ale takhle mladýho ředitele jsem ještě neviděla. "Ehm, pan Stanford??" ten kořen se ke mně otočí "ano, och, vy budete jistě slečna Lavigne, posaďte se, zlato!!" CO??? Jaký zlato, tak fajn, učit se mi nechce, ale žádnej infantil nejsem!!! Hmm, tady jim to ale zřejmě nedochází. Po půl hodině strávené v ředitelně, kdy se mě ten vopruzák ptal na všechno možný, jsem konečně vylezla. Hned, jak jsem vylezla, tak se mi za zády ozvalo "Achoji zlatíííííííííí, ty jsi tu nová, že??? Ajaj, ty máš poruchu učení???? NEboj, my tě tady dáme dohromady" a v zápětí se ozvala drsnej výtlem. Když jsem se podívala, kdo to vopruzuje - no jasně barbie od Matella, její otrokyně, nějací šampóní a...........skejťák??? Ty woe, tak toho když jsem uviděla, tak se mi začala třást kolena a....ježiš, bylo mi tak divně. Ale hezky. Pak jsem se ale rozvzpomněla, že jsem se otočila úúpa kvůli jinýmu účelu. A spustila jsem "Hele, ty krávo blbá, se klidni bo ti rozflákám hubu, tssss, ty si mi tak volná,jak ta tvoje sukně!!!!!" Ta na mě zírala jak hej...ha!!! Jsem ji dostala. Ale najednou promluvil ten skejťák "Heather, lásko, tohle nemáš za potřebí, hádat se s problémovýma děckama, když je blbá,mno tak ji nech" a podíval se na mě, takovým opovrženým pohledem. Heather se jenom usmála a odkráčela se svojí bandou věrnejch slepic a šampónků někam do prčic. Ten skejťák se na mě ještě chvíli díval, pak se usmál a řekl " Já jsem Sebastian, ale říkej mi prostě jenom Seb. Heather si nevšímej ona je někdy hodně histerická. Tak se zas někdy...."SEBASTIANE, pojď už" jj,jasně,Heather. "CHjo, měj se" zavolal ještě na mě. "JJ, ty taky"!!! AAAAAAA to tady asi nebude tak špatnýý, wow,to bylo něco!! Už se dostávám do tý správný euforire, když najednou zazvoní......
by Aduš
Takže, pls, piště piště do komentů, jestli má cenu pokračovat díkec

zamilový pár

30. května 2008 v 14:22 | Alex |  Avril a Deryck

Kam asi jedou???

30. května 2008 v 14:20 | Alex |  Avril a Deryck

Valentýn

30. května 2008 v 14:18 | Alex |  Hot News
Avril dostala na Svatého Valentýna překrásnou kytici od Derycka Whibleye.,,Avril byla ostýchavá ,ale na její tváři byl široký úměv'',tvrdí jeden svědek.

Avril s Deryckem prodávají svůj dům

30. května 2008 v 14:12 | Alex |  Hot News
Avril s Deryckem prodávají svůj dům
Těžko uvěřit, že dům, který tento manželský pár prodává, je "obyčejnou" pětipokojovou vilou v Los Angeles a ne zámkem pro celou královskou rodinu! Máte-li zbytečných téměr 7 milionů dolarů, pak vám Avril s Deryckem tento dům jistě rádi přenechají :)

1 máj-lásky čas!

30. května 2008 v 14:09 | Alex |  Avril a Deryck

Avril: Rockerka chce děti!

30. května 2008 v 14:06 | Alex |  Hot News

BRAVO 9/2007

Avril: Rockerka chce děti!

Je to přímo pohádková vila! Avril Lavigne (22) provedla BRAVO svým zbrusu novým domem.
A kupodivu už má zařízený i dětský pokoj!


ach ta láska nebeská

30. května 2008 v 14:04 | Alex |  Avril a Deryck


avril v BH

30. května 2008 v 14:02 | Alex |  Avril a Deryck

avril na nákupech

30. května 2008 v 14:00 | Alex |  Avril a Deryck

v L.A

30. května 2008 v 13:58 Avril a Deryck


Něco o něm

30. května 2008 v 13:48 Avril a Deryck

Deryck Whibley

zpěvák, kytarista

Datum narození: 21.03.1980 Místo narození: Ajax, Ontario, Kanada Znamení:Deryck Jason Whibley se narodil 21.března 1980 na předměstí Torronta(Ajax) v provincii Ontario a je to jeden ze zakládajících členů vynikájící kanadské sestavy Sum 41.
Deryck je jedináček a vyrůstal s matkou,zdravotní sestrou Michelle.Otce nikdy nepoznal.

Vedle hudební tvorby se Deryck "proslavil" i podivným a zřejmě nijak hlubokým vztahem s Paris Hilton. V osobním životě je prý však plachý a tichý. Prohlásil o sobě: "Pokud jsou v místnosti tři lidé, neumím mluvit, komunikovat. Jakmile jich však jsou tisíce a mám mikrofon, mohu mluvit celou noc." V červnu 2005 se zasnoubil s kanadskou rockerkou Avril Lavigne a proslýchalo se, že spolu dokonce čekají potomka. Toto tvrzení ale bylo později vyvráceno. Dne 15. července se před 110 hosty nedaleko Los Angeles tajně vzali.
Deryck Whibley

Slipped Away

29. května 2008 v 17:49 | Alex |  Texty CD Under My Skin
I miss you, miss you so bad
I don't forget you, oh it's so sad
I hope you can hear me
I remember it clearly

The day you slipped away
Was the day I found it won't be the same
Ooooh

Nah nah la la la nah nah

I didn't get around to kiss you
Goodbye on the hand
I wish that I could see you again
I know that I can't

Oooooh
I hope you can hear me cause I remember it clearly

The day you slipped away
Was the day I found it won't be the same
Ooooh

I had my wake up
Won't you wake up
I keep asking why
And I can't take it
It wasn't fake
It happened, you passed by

Now your gone, now your gone
There you go, there you go
Somewhere I can't bring you back
Now your gone, now your gone
There you go, there you go,
Somewhere your not coming back

The day you slipped away
Was the day i found it won't be the same noo..
The say you slipped away
Was the day that i found it won't be the same oooh...

Nah nah, nah nah nah, nah nah
I miss you

Odešel
Na na
Na na na na na

Chybíš mi
Chybíš mi tak moc
Nezapomenu na tebe
Oh, je to tak smutné

Doufám, že mě slyšíš
Pamatuju si to jasně

Refren
Ten den, kdy jsi odešel
Byl den, kdy jsem zjistila
Že už to nebude stejné
Oh

Na na
Na na na na na

Nezastavila jsem se, abych ti dala pusu
Sbohem na ruku
Přeju si, abych tě mohla zase vidět
Vím, že nemůžu

Oh, doufám, že mě slyšíš
Protože si to pamatuju jasně

Refren

Probudila jsem se
Tebe už neprobudím
Pořád se ptám proč
A nemůžu na to přijít
Nebylo to falešné
Stalo se to, prošel jsi kolem

Teď jsi pryč
Teď jsi pryč
Jdeš tam
Jdeš tam
Někam, odkud tě nemůžu přivést
Teď jsi pryč
Teď jsi pryč
Jdeš tam
Jdeš tam
Někam, odkud se nevrátíš

Refren 2x
Ten den, kdy jsi odešel
Byl den, kdy jsem zjistila
Že už to nebude stejné
Ne

Na na
Na na na na na

Chybíš mi

Freak Out

29. května 2008 v 17:49 | Alex |  Texty CD Under My Skin

Try to tell me what I shouldnt do
You should know by now,I wont listen to you
Walk around with my hands up in the air
Cause I dont care

Cause I'm alright I'm fine

Just freak out let it go
I'm gonna live my life
I cant ever run and hide I wont compramise cause I'll never know
I'm gonna close my eyes
I cant watch the time go by
I wont keep it inside
Freak out let it go
Just freak out let it go

You dont always have to do everything right
Stand up for yourself
and put up a fight
walk around with your hands up in the air like you dont care

Cause I'm alright I'm fine

Just freak out let it go
I'm gonna live my life
I cant ever run and hide I wont compramise cause I'll never know
I'm gonna close my eyes
I cant watch the time go by
I wont keep it inside
Freak out let it go

On my own
let it go
yeah yeah yeah

Just let me live my life
I cant ever run and hide I wont compramise cause I'll never know
I'm gonna close my eyes
I cant watch the time go by
I wont keep it inside
Freak out let it go

Gonna freak out let it go
Gonna freak out let it go

Šílenec venku (al-nod.webz.cz)
Zkus mi říct co bych neměla dělat
Měl bys to vědět
Nenechám si říct
Jít kolem mých rukou
Vzhůru ve vzduchu
Protože nedávám pozor
Jsem v pohodě
Jsem ve skvělé náladě
Jen šílenec to nechá jít

Refrén
Jsem nachystaná žít můj život
Nemohu nikdy utéct a schovat se
Já nebudu ustupovat
Protože nikdy nebudu vědět
Chystám se zavřít oči
Nemohu sledovat čas
Nechci ho držet uvnitř
Šílenec to nechá jít
Jen šílenec to nechá jít

Ty vždycky nemusíš
Dělat všechno dobře
Postavit se za sebe
A pobízet k boji
Jít kolem s tebou
Rukama vzhůru ve vzduchu
Jakože nedávaš pozor

Jsem v pohodě
Jsem ve skvělé náladě
Jen šílenec to nechá jít

(Refrén)

Nechá jít
Já sama
Nechá jít
Jo, jo, jo, jo, jo, jo

Refrén

Fall To Pieces

29. května 2008 v 17:48 | Alex |  Texty CD Under My Skin

I look away
Then I look back at you
You try to say
The things that you can't undo
If I had my way
I'd never get over you
Today's the day
I pray that we make it through

Make it through the fall
Make it through it all

[Chorus:]
And I don't wanna fall to pieces
I just want to sit and stare at you
I don't want to talk about it
And I don't want a conversation
I just want to cry in front of you
I don't want to talk about it
Cuz I'm in Love With you

You're the only one,
I'd be with till the end
When I come undone
You bring me back again
Back under the star
Back into your arms

[Chorus]

Wanna know who you are
Wanna know where to start
I wanna know what this means

Wanna know how you feel
Wanna know what is real
I wanna know everything, everything

I'm in love with you
Cuz i'm in love with you
And I'm in love with you
I'm in love with you

[Chorus without last line]

[Chorus]

I'm in love with you,
Cuz I'm in love with you
I'm in love with you
I'm in love with you

Rozpadnout se
Podívala jsem se pryč
Pak jsem se podívala zpátky na tebe
Snažil ses říct
Věci, které nemůžeš odčinit

Kdyby bylo po mém
Nikdy bych tě neminula
Dnes je ten den
Kdy se modlím, že to překonáme

Překonáme to přes pád
Překonáme to přes všechno

Refren
Nechci se rozpadnout
Chci jen sedět a zírat na tebe
Nechci o tom mluvit
Nechci žádný rozhovor
Jen před tebou chci brečet
Nechci o tom mluvit

Protože jsem do tebe zamilovaná

Jsi ten jediný
Se kterým bych byla až do konce
Když přijdu rozhozená
Vždy mě přivedeš zpátky

Zpátky pod hvězdy
Zpátky do tvé náruče

Refren

Protože jsem do tebe zamilovaná

Chci vědět, kdo jsi
Chci vědět, kde začít
Chci vědět, co tohle znamená
Chci vědět, jak to mám cítit
Chci vědět, co je skutečné
Chci vědět všechno, všechno

Refren 2x
Nechci se rozpadnout...

Protože jsem do tebe zamilovaná
Jsem do tebe zamilovaná
Protože jsem do tebe zamilovaná
Jsem do tebe zamilovaná
Jsme do tebe zamilovaná

Who Knows

29. května 2008 v 17:47 | Alex |  Texty CD Under My Skin

Yeah, yeah
Yeah-eah, yeah
Yeah-eah, yeah

Why do look so familiar
I could swear that I have seen your face before

I think I like that you seem sincere
I think I like to get to know you a little bit more

[Chorus]
I think there's something more, life's worth living for
Who knows what could happen.
Do what you do, just keep on laughing
One thing's true, there's always a brand new day
I'm gonna live today like it's my last day

Yeah, yeah,
Yeah-eah, yeah,
Yeah-eah, yeah

How do you always have an opinion
And how do you always find the best way to compromise
We don't need to have a reason
We don't need anything
We're just wasting time

[Chorus x2]
I think there's something more, life's worth living for
Who knows what could happen.
Do what you do, just keep on laughing
One thing's true, there's always a brand new day
Who knows what could happen.
Do what you do, just keep on laughing
One thing's true, there's always a brand new day
I'm gonna live today like it's my last day

Find yourself, cause I can't find you
Be yourself, who are you?
Find yourself, cause I can't find you
Be yourself, who are you?

Who knows what could happen.
Do what you do, just keep on laughing
One thing's true, there's always a brand new day

So you go and make it happen
Do your best just keep on laughing
It's all on you, there's always a brand new day

[Chorus]
Who knows what could happen.
Do what you do, just keep on laughing
One thing's true, there's always a brand new day
I'm gonna live today like it's my last day

Kdo ví
Yeah, yeah
Yeah-eah, yeah
Yeah-eah, yeah

Proč vypadáš tak povědomě
Mohla bych přísahat
Že už jsem tvoji tvář viděla dřív
Asi mám ráda, že vypadáš upřímně
Asi bych tě chtěla
Znát o trochu líp

Refren1
Myslím, že je něco víc
Za co stojí žít

Refren
Kdo ví, co by se mohlo stát
Dělej to, co děláš
Prostě se nepřestávej smát
Jedna věc je pravda
Vždycky je další nový den

Dnešek prožiju jako svůj poslední den

Yeah, yeah
Yeah-eah, yeah
Yeah-eah, yeah

Jaktože máš vždycky názor
A jak vždycky najdeš
Nejlepší cestu ke kompromisu
Nepotřebujeme mít důvod
Nepotřebujeme nic
Jen ztrácíme čas

Refren1

Refren 2x

Dnešek prožiju jako svůj poslední den

Najdi sám sebe
Protože já tě nemůžu najít
Buď sám sebou
Kdo jsi? 2x

Refren

Tak jdi a zařiď to
Dělej pro sebe to nejlepší
Prostě se nepřestávej smát
Říkám ti
Vždycky je další nový den

Refren

Dnešek prožiju jako svůj poslední den

Forgotten

29. května 2008 v 17:46 | Alex |  Texty CD Under My Skin
Ah ah ah ah
Ah ah ah ah
I'm giving up on everything
Because you messed me up
Don't know how much you
Screwed it up
You never listened
That's just too bad
Because I'm moving on
I won't forget
You were the one that was wrong
I know I need to step up and be strong
Don't patronize me
Yeah yeah yeah yeah yeah

[Chorus]

Have you forgotten
Everything that I wanted
Do you forget it now
You never got It
Do you get it now
Yea yea yea yea yea
Ah ah ah ah
Ah ah ah ah
Gotta get away
There's no point in thinking about yesterday
It's too late now
It won't ever be the same
We're so different now
Yea yea yea yea yea

[Chorus]

I know I wanna run away
I know I wanna run away
Run away
If only I could run away
If only I could run away
Run away
I told you waht i wanted I
I told you waht i wanted
What I wanted
But I was forgotten
I won't be forgotten
Never Again

[Chorus (2x)]

Forgotten
Yeah yeah yeah
Forgotten
Yeah yeah yeah
Forgotten
Yeah yeah yeah
Forgotten
Yeah yeah yeah

Zapomenutá
Ah ah, ah ah
Ah ah, ah ah 2x

Všechno vzdávám
Protože jsi mě zmátl
Nevím, jak moc
Jsi to zpackal
Nikdy jsi neposlouchal
To je prostě příliš špatné

Protože já pokračuju dál
Nezapomenu
Žes byl ten silný
Vím, že se potřebuju posílit a být silná
Nepřivlastňuj si mě
Yeah yeah yeah yeah yeah

Refren
Zapomněl jsi
Všechno, co jsem chtěla
Zapomeneš to teď
Nikdy jsi to nevěděl
Víš to teď

Yeah yeah yeah yeah yeah
Yeah yeah yeah yeah yeah

Ah ah, ah ah
Ah ah, ah ah

Musím se dostat pryč
Nemá smysl přemýšlet o včerejšku
Už je moc pozdě
Nikdy to nebude stejné
Jsem teď tak odlišní
Yeah yeah yeah yeah yeah

Refren

Yeah yeah yeah yeah yeah
Yeah yeah yeah yeah yeah

Vím, že chci utéct pryč
Vím, že chci utéct pryč
Utéct pryč
Kdybych jen mohla utéct pryč
Kdybych jen mohla utéct pryč
Utéct pryč
Řekla jsem ti, co jsem chtěla
Řekla jsem ti, co jsem chtěla
Co jsem chtěla
Ale byla jsem zapomenutá
Už nebudu zapomenutá
Nikdy znovu

Refren
Víš to teď

Refren
Zapomněl jsi
Víš to teď

Zapomenutá
Yeah yeah yeah 4x